Koupila jsem si několik párů teplých tlustých ponožek na spaní, myslím cca 93% acryl, 4% elastan nebo lycra? a cca 3% ovčí vlna (rozhodovala jsem se mezi 100% ovčí vlnou a "umělotinou" = acrylem, a jelikož se vlna složitěji pere, vybrala jsem si umělý materiál). Spokojeně jsem tyto ponožky nosila skoro každou noc asi měsíc (několikrát jsem je prala), ale pak jednoho dne, když jsem si je po tmě oblékala, vidím jiskry. Tak jsem to prozkoumala - když jsem po ponožkách přejela prsty nebo třela ponožky o sebe, vydávalo to poměrně silně viditelné elektrické jiskry. Jelikož mě ponožky do nohou nijak neštípaly, tak jsem v nich spala cca 2 další noci normálně dál i přesto, že jsem věděla, že jiskří. Další noc jsem ale nemohla spát, cítila jsem se přebitá enerigií, a několik hodin jsem se pouze převalovala. Pak jsem si sundala masku na spaní z očí, a jak jsem odkrývala peřinu, tak jsem po ní přejela rukou a - jiskry! Přejížděla jsem po peřině, prostěradle atd. a z rukou v kontaktu s jiným povrchem to silně jiskřilo. PODOTÝKÁM, ŽE SPÍM S UZEMNĚNÍM A ANI TO NEPOMOHLO.. Prostěradlo i povlečení mám ze 100% bavlny, peřina polštář i matrace z přírodních materiálů = nic, co by mělo jiskřit. Zkusila jsem si sundat uzemnění, pořád to jiskřilo. Tak jsem sundala ponožky a jiskřit jsem přestala. Ponožky jiskřily samy o sobě (i když jsem na ně nešahala rukou, ale pouze nějakým nevodivým předmětem). Tu noc, co jsem nemohla usnout, tak jakmile jsem sundala ponožky a přestala jsem jiskřit, normálně jsem hned usnula.

Samozřejmě jsem pak tyto ponožky vyhodila a koupila si místo nich jiné, z přírodního materiálu, které nejiskří. Je mi ale záhadou, že ty ponožky, které jsem měla předtím, mají na heurece (i historicky) tolik pozitivních reakcí a nikdo si na jiskření nestěžuje (já neperu v nějakém pracím prášku, který by jiskření podporoval, takže tím to nebude). Tedy mě napadlo, jestli se třeba nezačíná dít to, co bylo předpovězeno, tedy že se plasty roztečou / bude erupce na Slunci = že se něco obecně změnilo, a proto se některé materiály nyní začínají chovat jinak. Toto mě napadlo proto, že se mi (až v poslední době = listopad 2020) začalo dít to, že sedím u pc a mám na sobě uzemňující náramek (vše je ok) - jdu si pro pití/na záchod, náramek tedy sundám, a když se vrátím, tak sáhnu na myš či na tlačítko pc, které ho probudí ze spánku = a ať už si vyberu to nebo to, dostanu elektrickou ránu. Vlasy mi také více elektrizují (dříve se mi to nestávalo téměř vůbec, teď ano). Jediné, co na toto pomáhá, je uzemňující náramek (na ponožky nepomohl, ale na toto pomáhá). Neděje se to jenom mně (ač jsem o tom nikomu neříkala, někdo mi sám od sebe popsal to samé, že se mu v poslední době děje).

Co se týče toho blackoutu, tak k tomu mě jednou večer napadlo to, že jsem se pár let zpátky potkala s člověkem, u kterého jsem se obávala, jestli mě nechce nějak ovlivňovat. Dávala jsem si tedy na to pozor a soustředila jsem se, aby mě nic neovlivnilo. K překvapení obou se začaly dít nečekané věci (nevím, jestli mě ten člověk chtěl nějak ovlivňovat nebo ne, protože jsem se nenechala): začalo blikat světlo a to delší dobu a silně, sám od sebe se vypnul počítač, téměř vypadla elektřina.. Vím, že to bylo proto, že jsem "odmítla" jakékoli manipulativní energie (a podařilo se mi to). Od té doby se mi (až na pár malých vyjímek) nic podobného nedělo - ale nedávno jsem seděla sama na balkóně, o něčem jsem přemýšlela a ucítila jsem manipulující energii - rázně jsem ji odmítla a přesně v tu chvíli zhasla protější pouliční lampa.. Nikdo tam nebyl (ani z okna že by na mě třeba někdo koukal), takže nevím, odkud ta energie plynula (moje taky nebyla). To byl ale takový "moment prozření", který mi ukázal/potvrdil, že když se některým lidem úspěšně podaří odmítnout na energetické úrovni manipulaci, vypadne elektřina = pokud by to udělalo víc lidí najednou, hrozí blackout.