Tento deník píši zpětně, protože jsem jeden měsíc vynechala, tak to dopíšu nějakým zážitkem z minulosti.

Když jsem pracovala jako gogo tanečnice, tak jsem mohla dělat i "private dance", což je striptýz v soukromí. Moc jsem to nedělala, ale jelikož za to byl větší výdělek, tak jsem se občas svlékla. Já se (pokud nemám takové tělesné proporce, které mi vadí) nestydím a nahota před cizím člověkem mě nevzrušuje, ale bez výdělku/peněz bych to samozřejmě nedělala.

Jednou ke mně přišel nějaký muž středního věku (30-40 let), který mluvil plynule francouzsky (vypadalo to jako rodilý mluvčí). Bavili jsme se anglicky (což uměl také dobře - lépe než já), protože francouzštinu neovládám. Vypadal jako podnikatel (byl slušně oblečený) a měl krátce střižené vlasy, takový normální muž ve věku 30-40. Nechtěl si se mnou vůbec povídat a chtěl rovnou privátní tanec. Nevypadal nějak divně, nadrženě ani nebezpečně, tak jsem souhlasila.

Šli jsme dozadu do kabinky/malého pokoje a tento pán se rozlítil, že je v té místnůstce kamera (ta tam byla kvůli bezpečnosti, protože v klubu hlídali vyhazovači (hlídači/bodyguardi), aby tanečnice nikdo neobtěžoval, a v těch místnůstkách byla tanečnice s klientem o samotě (sexuální praktiky byly přísně zakázány pod velmi vysokou pokutou). Tomuto pánovi kamera vadila, tak se domluvil s paní, která dávala klíče od kabinek, že přes ni přehodí ručník. Já jsem s tím souhlasila, protože mi nepřipadal nebezpečný ani že by mě chtěl sexuálně obtěžovat, ale paní mi řekla, že bude za dveřmi a kdyby něco, tak mám křičet (klient nerozuměl česky, takže o tom se mnou mohla před ním mluvit).

Já jsem trochu znervózněla, kvůli té překryté kameře proto, že jsem si vzpomněla na zážitek s ilum., kdy to vypadalo, že jsem udělala něco, na co jsem si nepamatovala, a tak jsem nevěděla jistě, jestli nemám rozdvojenou osobnost. Ale stejně jako tenkrát, když jsem chtěla zjistit, proč chodíme do toho baru každý večer, jsem se i teď soustředila na každou vteřinu, abych si pamatovala vše.

Vešli jsme dovnitř, pán si sednul a já tancovala u tyče, když v tom do něj vstoupil reptilián (tak mi to alespoň připadalo "vnitřním zrakem", i když jsem reálně nic hmotného neviděla - viděla jsem průhledného reptiliána, i když průhlednost není vidět). Jak jsem uviděla toho reptiliána, tak jsem si vzpomněla na bývalého ilum. (v té době jsem s ním z mé strany nebyla usmířená a nezajímal mě) a překvapivě jsem byla ráda, že mi ho něco připomnělo, a šla jsem tomu pánovi tancovat na klín (i když jsem nemusela). Pak ten reptilián z pána vystoupil a já jsem si řekla, proč tancuju tak blízko u toho pána, když se mi nelíbí, a šla jsem tancovat zase k tyči.

Pak uběhl čas, oblékla jsem se, a šli jsme zpět ke stolu. Já jsem byla překvapivě klidná, i když jsem viděla reptiliána, tak jsem na sebe byla hrdá, že jsem se konečně nebála a nezačala jsem panikařit, neměla jsem panický záchvat atd. Ale zahlédla jsem černý stín co se mihnul přes obličej toho pána a on byl vyděšený! Kvůli tomu ode mě asi ještě neodešel a šel se mnou ke stolu (původně se totiž se mnou vůbec bavit nechtěl), kde se mě ptal, jestli nejsem pod zákonem (??). Tehdy mi bylo 28 let (vypadám mladě), tak jsem mu to řekla, a on mi nevěřil. Ukázala jsem mu ze své iniciativy občanku, abych ho uklidnila, ale to ho ještě více rozhodilo (protože si myslel, že když tak ochotně bez vyzvání ukazuji své ID, tak je falešné).

On se tak bál proto, že mi pak řekl, že je politik a myslel si, že na něj někdo nasadil dívku pod zákonem, ten striptíz natočil na kameru, a bude ho pak vydírat (to on za mnou ale přišel, tak jaképak "nasadil"?). Prý dělá vysokou politiku, velmi vysokou politiku, a divil se, že ho neznám. Já jsem v té době cestovala mezi dimenzemi a tanečnici jsem dělala až když jsem se vrátila do "běžného světa", ale v období cca 1-2 let kolem toho zážitku jsem vůbec nesledovala zprávy, ani novinky na internetu, takže jsem ho opravdu neznala. Kdyby mi neřekl, že pracuje v politice, tak by mě to nenapadlo.

On byl podle mě vyděšený kvůli tomu reptiliánovi a pak hledal důvody, proč se bojí. Řekl mi tedy, že se bojí, že můj zaměstnavatel ho bude vydírat. Tak jsem mu řekla, že majitel tohoto klubu je na politiky zvyklý, a že mu jde jenom o peníze za pití a tanec (že záznamy z kamer nepoužívá k vydírání, protože by pak jeho podnik rychle skončil, kdyby se to rozkřiklo). Navíc v pokoji byla kamera přikrytá ručníkem, já nejsem pod zákonem (a nevyspali jsme se spolu, byl to jenom striptýz, tak o co jde). On mi na to ale řekl "já nemyslím tohoto zaměstnavatele/majitele podniku, ale lidi, pro které pracuješ (že ho budou vydírat)", zeptala jsem se ho "pro jaké lidi pracuju, co tím myslíš?" a on "ty víš, koho myslím" (hlavou mi běželo "on zná ilumináty? ale já pro ně nepracuju").

O ničem víc jsme se nebavili, bylo jenom vidět, že je ten pán ustrašený z lidí, kteří skrytě ovládají svět, a podřizuje se jim. Hodně se jich bál a nechal by se jimi ovládat (kdyby ho např. vydírali). Pak odešel a kdyby to nebyl slavný politik, tak by mě tento pán nijak nezajímal (nezajímal by mě ani jako slavný politik, ale kdyby to nebyl slavný člověk, tak bych o něm nepsala). Po čase, když jsem začala číst zprávy ze světa, jsem viděla tohoto pána v mnoha článcích. Když jsme se setkali, tak to bylo pár měsíců před jeho zvolením do funkce (ke zvolení mu dopomoli ilumináti, tak proč se jich bál, když s nimi spolupracuje?). Až pak začal být opravdu "slavný", předím byl v politice asi na nějaké vyšší funkci, v té době mu už asi běžela kampaň (tzn. už byl v médiích), tak proto se divil, že ho neznám (a nechtěl tomu skoro uvěřit).

Nepřipadalo mi, že by ten člověk byl nějak zlý (normální člověk, možná ne úplně konstruktivní, to nevím) a nevšimla jsem si u něj žádných sexuálních úchylek (i když nějakou menší úchylku asi měl, vzhledem k energii, kterou jsem u něj zaznamenala, ale nic velkého/vážného). Jenom jsem si všimla velkého strachu z iluminátů a asi by se jim podřídil. Sice to byl politik, ale spíš taková "loutka". Kdybych se s někým takovým nesetkala osobně, tak bych si myslela "možná je tento politik loutka a možná není", ale při osobním setkání jsem to hodně vnímala. Už jsem si na něj udělala rituál s růží, protože na mě vyskakoval všude v médiích, když se o něm často psalo/píše.

V tomto klubu jsem se asi setkala ještě s jedním (českým) politikem, o kterém jsem také nevěděla, že to je politik. Z toho šla dobrá energie a byl hodný, také by mě ale moc nezajímal, kdybych se nedozvěděla, že je slavný. U toho českého si nejsem jistá, jestli to byl on (tak 50/50 - říkal, že se zrovna rozešel s holkou, které jsem podobná, tak proto si u mě objednal tanec - a český politik se v té době opravdu rozešel s holkou, která byla stejný typ jako já - ale na druhou stranu bych ho podle fotek a mých vzpomínek zaměnila i s někým jiným, přičemž si ti dva nejsou ani moc podobní! - já si nepamatuju ani jména ani obličeje - tedy běžně tak normálně ano, ale v takových divných situacích se mi to posléze z paměti vymaže a vidím ve vzpomínkách jen neurčitý obrys postavy), u toho prvního politika si jsem docela jistá (ale taky ne úplně), protože díky tomu, že jsem s ním něco řešila, jsem si ho víc zapamatovala.

Teď už jako tanečnice nepracuju, ale co se týče striptýzu, tak jsem benevolentnější (dřív jsem ho dělala jen výjimečně, teď by mi to ani moc nevadilo - asi proto, že pokud mě něco fyzicky a psychicky neovlivňuje, tak pokud to někdo chce, proč mu nevyhovět - ale bez finanční odměny bych žádnou motivaci neměla - já nemám nahotu spojenou se sexem, ale že bych se svlékala "jen tak"? - co by mě na tom mělo asi tak bavit, jakou bych měla mít motivaci??).

Blbé je, že jeden striptýz mě na cca 1-2 roky negativně ovlivnil (za ten jsem paradoxně dostala nejvíce zaplaceno), naštěstí už to je ok (kdyby někoho zajímalo, co mě na striptýzu špatně ovlivnilo, tak to bylo to, že se na mě napojil nějaký energetický parazit a trvalo mi zhruba 1-2 roky, než jsem se ho zbavila - o těchto parazitech vyšel shodou okolností článek zde - to ale asi nebyl "běžný" parazit, i když vypadal úplně stejně, jako na jednom z obrázků u článku - tancovala jsem pro pána, který se chtěl stát svobodným zednářem a on mi při tom tanci začal sahat z obou stran těla na místo, kde je na těle čakra, a přišlo mi, že "na mě něco úmyslně napojil" - pak se mi na tom místě dokonce udělal tmavší flíček na kůži a držel se tam několik měsíců, teď už ho tam nemám).