Do tohoto článku vložím odkazy na různé zajímavé věci, které jsem v tédo době našla:

obrázek
(někdo si vyfotil televizi a porovnal to s fotkou Zemana z minulosti..ten obličej v televizi vypadá jako hodně špatně udělaná fotomontáž např. velikostí hlavy v poměru k tělu a ani to Zemanovi není moc podobné, ačkoli ten obličej má znaménko na stejném místě)

Vagína.

PES

mRNA vakcína

Luciferáza

vakcinace=očipování

5G

otroctví
přesně tak, kluci kteří chtějí mít víc holek (např. najednou), jsou destruktivní (takovou mám zkušenost); dále souhlasím ve videu s tím, že ty destruktivní/chaotické energie někdy nefungují tak, jak bylo zamýšleno, tedy destruktivně: ale naopak se obrátí proti svému destruktivnímu původci = začnou naopak ničit destruktivní věci


to s těmi emocemi si taky myslím, většina emocí je vnější energie
toto video je dobře zpracované proto, že si lidi díky tomu mohou uvědomit, že kdyby měla nějaká žena takového "přítele", tak by to bylo týrání, ale když to dělá vláda všem pod nějakou záminkou, tak je to to samé.. jinak nakonec jsem dospěla k názoru, že ty malé kovové částečky na testovacích vatičkách u Covid testů způsobovaly hlavně to, že si lidi nebyli schopni toto uvědomit (blokovalo to určité části mozku)

jak se nahrávají "spontánní" události


tento obr asi není "fake" (i když tomu, co se kde v médiích vysílá, moc nevěřím; toto na mě působí docela autenticky)


Aktualizace - ještě jsem během ledna našla tato videa:


S těmi cookies jsem to vnímala podobně už dáávno, a tak je mám na pc natvrdo na všech internetových stránkách zakázané (to bych doporučila každému, dá se to zablokovat v nastavení prohlížeče). S povídáním o čase taky souhlasím, ale já se rozhodla nevnímat čas, takže jsem se to naučila a od té doby se mi žije mnohem líp.
To by bylo dobré (s tím souhlasím, že by se to mohlo dít).


Já zase zjistila, že když se holka při sexu neudělá, tak jí kluk krade energii (ale jak se ve videu říká, klukovi tu energii rovnou krade nějaký egregor, takže mu z toho zůstane velmi málo jako "motivační odměna" pro něj). I když energii může krást i bez sexu.. Ale pokud má někdo sex na jednu noc, tak i když se holka udělá, tak taková energie bude použitá právě na udržení/"vylepšení" tohoto systému.


Zvláštní, ale dávalo by to smysl.