Respirátory obsahují černá vlákna, která se objeví a pohybují se po aktivaci s vodou, nebo teplým vzduchem..
(můžete si otestovat sami doma)
VIDEO ZDE

Aktualizace: V dubnu 2021 pod mikroskopem (a šlo to vidět dokonce i očima) lidé viděli v respirátorech černá vlákna = morgellony. MSM že to je konspirace a hoax.. V říjnu 2021 Univerzita australského státu Queensland přiznala existenci a vývoj černých polymerových nanovláken, která připomínají červy! Vlákna se nastřikují na povrchy roušek, protože prý blokují množení virů! Takže proto po vdechnutí mají lidé tato vlákna v krevních rozborech? Další konspirace se znovu stala realitou

Jak je to s nošením respirátorů z hlediska zákona?
VIDEO ZDE

Co můžete dělat:
- Já sice našla na respirátoru po navlhčení a přiblížení k topení černá vlákna, ale nehýbala se. Hned po koupi jsem respirátor prala v hořčíku, tak je možné, že to bylo tím (ale může to být i něčím jiným, nevím). Takže můžete zkusit horčík.
- Někde jsem se dočetla, že by mohlo pomoct vyvaření respirátoru v mikrovlnce (dát mističku s vodou, na to prkénko tak, aby z misky mohla unikat pára a na prkénko respirátor/roušku - mikrovlnku zapnout na 1 min na nejvyšší výkon). Nedaří se mi už dohledat, kde to bylo napsané, a mikrovlnku nemám a nikdy jsem neměla (takže nevím, co se do ní může nebo nemůže dávat - pokud mikrovlnku máte, tak to víte lépe než já a tento "pokus" děláte na vlastní riziko). Já opravdu nevím, jestli třeba látka daná do mikrovlnky nemůže začít hořet nebo tak něco, ale kdo má mikrovlnku a obsluhuje ji, ten by to vědět měl.
- Zažalovat vládu za to, že nutí lidi svým nařízením nosit respirátor, který se nesmí nosit déle jak 75 minut s následnou dobou zotavení min 30 minut (psala jsem o tom pomocí fotky/obrázku zde). A zažalovat každého výrobce repirátorů, u kterého nalezneme podivná vlákna (morgellony) - nebo se obrátit na obchodní komisi či obchodní inspekci, která by měla prověřit škodlivost/nezávadnost daného výrobku.

Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají. George Orwell

Než začnete s někým diskutovat, zeptejte se sami sebe, zda je ten člověk vůbec mentálně dostatečně zralý na to, aby pochopil koncept různých perspektiv.

Doporučuji se vyhýbat meziokresním autobusům a možná i některým vlakům, protože skrz klimatizaci vypouští kdoví co (buď to může být nějaká nepříjemná desinfekce nebo malý prach, který nutí ke kašli, když si sundáte nanoroušku/respirátor A NEBO to může mít něco společného s mRNA vrilu či s vypouštěním vajíček nějakých parazitů, např. vlasovců). Opravdu nevím, ale vždy se vyplatí poslouchat intuici (taky záleží, na jaký spoj zrovna narazíte, tzn. odkud kam jedete a jakou konkrétní dopravní společností..):
Píšu anonymní příběh (to bylo ještě v době roušek, nyní jsou respirátory a nařízení jsou trochu jiná, ale jako příklad to postačí): Někde ve spolku lidí ovládaném illumináty (to může být i církev, práce, škola, skoro vše je ovládané illumináty..) řekli, že Covid je podvod, a že v tomto společenství nemusíme nosit roušku. Když ale lidi nesplnili nějaká jiná nařízení/očekávání/whatever illuminátů, tak řekli, že přijde nějaká reakce/trest. Vypadalo to neškodně, ale "shodou okolností" do tohoto společenství přišel pod nějakou věrohodnou záminkou jeden člověk, který si v diáři vyhradil přesně 15 minut na schůzku s každým člověkem zvlášť, tedy pod tou záminkou bězné věci, která se opravdu potřebovala vyřídit. Já si připravila papíry dopředu + jsem si po celý čas od vstupu do budovy po vylezení z budovy pořádně nasadila roušku PM2,5. No a "překvapivě" se všichni pak dozvěděli (včetně toho člověka samotného), že mu vyšel "covid pozitivní" test, který si musel udělat, protože ho zase nějaký jeho známý, který byl covid pozitivní, označil jako rizikový kontakt z předchozích dnů. Takže prý máme jít všichni na antigenní testy, které každému individuálně nařídí lékař .. schůzka byla přesně 15 minut, takže není co řešit = byl to rizikový kontakt, na testy prý dle zákona/hygieny musíme.. Našla jsem si na internetu, jak to je s tím rizikovým kontaktem a zjistila jsem, že kontakt nad 15 minut, či kratší kdy jedna/obě strany nemají roušku, byl v té době rizikový kontakt. Já měla roušku a byla jsem tam jen max 5 min místo těch 15ti, takže se mě to netýkalo. A to jsem nevěděla, jaká nařízení zrovna platí, pouze jsem poslouchala svojí intuici a nasadila jsem si roušku, i když jsem "nemusela". Takže i když je člověk např. proti rouškám (což každý normální člověk je, když roušky způsobují nedostatek kyslíku = škodí zdraví), tak nedat si roušku např. abych demonstrovala svůj názor by se mohlo rovnat antigenní test do nosu s morgellony, což je pro zdraví horší než mít 3-5 min nasazenou roušku..

Adrenochrom v potravinách:
článek zde (ohl. Mc Donalds)
video zde (ohl. Pringles)
To video ohl. Pringles je sice fake, protože když si zastavím video tak, abych viděla, co napsal do vyhledávače na Alibabě, tak tam je sice napsané "1032kt70", ale když pak znovu zastavím video s vyhledanými produkty, tak je v liště na konci řádku napsáno "SearchText=c9h9no3", zatímco když vyhledám "1032kt70", tak je v liště vyhledávače na konci napsáno "&SearchText=1032kt70".
Proč jsem to sem ale dala je hl. asi proto, že zrovna ohledně Pringles bych si nebyla tak jistá, že to tam nepřidávají.. Co vím, tak KFC, Mc Donald, Pringles a Kostelecké Uzeniny jsou podezřelá jídla (jestli je ve všech adrenochrom nebo jenom v některých z nich, ukážou až rozbory poté, co se lidi úplně osvobodí). Pokud ale deep state dal adrenochrom pouze do vybraných potravin (a ne do všech), a zrovna do Pringles ano, mohl by udělat i "fake" video, ve kterém řekne/ukáže pravdu, ale zároveň do vyhledávače podvodně napsali nakonec něco jiného, takže lidi, kteří umí odhalit fake videa, tomu nebudou věřit a tzv. "konspirátoři" u nich klesnou jako hloupí lidé kteří věří "fake videu" - přitom ve videu ale řekli pravdu, takže podmínku, že lidem musí říct pravdu, splnili..
Navíc video má podivnou hudbu, která má vzbuzovat co největší emoce (strachu=odebrání energie u "konspirátorů" a výsměch/pobavení=dodání energie hloupým "antikonspirátorům", kteří si možná..ti trošičku chytřejší z nich..ještě k tomu všimnou, že video je fake, a tak budou cítit opojení egem, jak jsou jakože "chytří" když nevěří "konspiracím". Illumináti odebrali energii "konspirátorům" a tuto odebranou energii předali "antikonspirátorům", kteří se illuminátům zaprodali pro "dobrý pocit" vítězství/ega/lži že jsou chytří, když pravda je taková, že jsou hloupí). Ten, kdo je chytrý, nepotřebuje mít dobrý pocit z toho, že je chytrý, a nepotřebuje se povyšovat nad hloupější lidi nebo někoho ponižovat a smát se, jaký je ten druhý hlupák (většina takových lidí totiž pouze projektuje svůj nepřijatý stav na okolí, a chytří lidé tuto dynamiku samozřejmě znají, takže to nebudou dělat..). Samozřejmě chytrý člověk může vidět, že je druhý člověk hloupý a může konstatovat pravdu "tento člověk je hloupý", ale nemá z toho žádné dobré pocity (ani projevené navenek, ani skryté uvnitř). Protože proč by měl mít dobrý pocit z toho, že je nějaký jiný člověk hloupý? Pokud mě jiný člověk v minulosti ponižoval, že jsem hloupá, a já pak zjistím, že to on je hloupý (a pouze si na mě projektoval svůj stav), ok, můžu mít dobrý pocit z toho, že se ukázala pravda (a i jakési zadostiučinění za to, že mi někdo ubližoval a nakonec se mu to vrátilo). Ale pokud vidím, že je hloupý nějaký neznámý člověk, který mi nic neudělal ani s ním nejsem nucená soutěžit, např. při pracovním pohovoru, proč bych z toho měla mít nějaké dobré pocity? Podle mě dobrý pocit z toho, že nějaký neznámý člověk/skupina lidí je v něčem horší než já = nějaký problém ve mně.
Nebo to může být tak, že člověk byl normálně chytrej, ale např. v dětství mu systém skrze lidi v jeho okolí snižoval sebevědomí tím, že mu někdo např. říkal, že je hloupý. Takový člověk nemusí být nutně hloupý, může mít pouze mindrák, díky čemuž má pak radost, když je hloupý někdo jiný. Pokud ale začne ponižovat někoho jiného, aby se cítil líp, tak se ale stává stejným "šikanátorem" jako byl člověk/lidi, kteří snižovali sebevědomí jemu. Chytrý člověk by si měl tento koloběh uvědomit a nepokračovat v něm.


Kanadský lékař se snaží odhadnout možné škodlivé účinky vakcín:
1. Okamžité anafylaktické (akutní alergické) reakce na adjuvans ve vakcínách, o nichž je známo, že historicky způsobují problémy.
2. Akutní (během několika dnů až týdnů) autoimunitní reakce v důsledku zánětu oběhu a protilátek způsobujících nízké krevní destičky a problémy se srážením krve. To by mělo za následek mrtvice, infarkty a selhání orgánů (jater, ledvin). Všimněte si, že když k těmto úmrtím dojde náhle u seniorů, často se to připisuje „stáří“ a nedělají se pitvy.
3. Zpožděné imunitní reakce (o měsíce až rok později) v důsledku patogenní aktivace imunitního systému vakcínou. Bylo vidět, že k tomu došlo, když testovali předchozí vakcíny mRNA na zvířatech. O několik měsíců později, když byla zvířata vystavena jinému kmeni koronaviru nebo dokonce nějakému jinému respiračnímu viru, jako je chřipka, reagovali příliš agresivní imunitní odpovědí (nazývanou cytokinová bouře), která vyústila v rozsáhlý život ohrožující zánět v plicích a velké orgány těla. Očekávejte, že MSM z toho bude vinit nový „virulentnější“ kmen viru, což zvýší tlak na očkování více lidí. Ve skutečnosti tato úmrtí skutečně bude způsobena opožděným vedlejším účinkem vakcíny.
4. Dlouhodobá (v průběhu let) autoimunitní onemocnění způsobená „Covid protilátkami“ a T-buňkami křížově reagujícími na proteiny v těle. Výsledkem může být nárůst podmínek, jako je autismus, juvenilní diabetes, ADHD, OCD u dětí, zánětlivé onemocnění střev, zánětlivá artritida, srdeční onemocnění, roztroušená skleróza atd. U dospělých.
Dalšími možnými účinky by mohly být problémy s plodností u mužů i žen, u nichž jsme již byli svědky zvýšeného výskytu v rozvinutých zemích, kde je vysoká míra očkování. (Např. Snížený počet spermií se špatnou pohyblivostí u mužů, endometrióza a zvýšené potraty u žen.)
Je snadné předvídat výše uvedené zdravotní problémy pouhým pohledem na design „vakcín“, které jsou ve skutečnosti přesněji popsány jako „genová terapie“. Máme však také experimentální údaje, které byly získány ve studiích na zvířatech, když se pokoušely vyvinout vakcíny mRNA pro virus SARS ... od těchto studií upustily, protože většina zvířat uhynula, když byla vystavena virům několik měsíců po očkování.
(Zdroj.)

mRNA vakcíny nejsou vakcínami, ale je to genová terapie

lekar sa pocas ockovania posmieval antivaxerom, o par dni zomrel


našla jsem z května 2013:

Vakcíny z tekutých krystalů a nanovakcíny
Vakcíny z tekutých krystalů jsou jednou z novinek v očkování. DNA se skládá z tekutých krystalů. Myšlenka vakcín z tekutých krystalů spočívá v injekční aplikaci „nahé“ DNA do organismu (například nitrosvalovým podáním). Ta je tvořena opakujícími se sekvencemi DNA, které jsou nosiči buněčné informace (tato DNA může být syntetická). Na tyto opakující se sekvence DNA jsou přesazovány buďto sekvence virové DNA nebo geny kódující virové nebo bakteriální proteiny. Integrace tohoto genetického materiálu do našich buněk je velmi rychlá a nemůžeme kontrolovat syntézu proteinů, které jsou vyrobeny později, protože jsou již včleněny do našeho genetického dědictví.

Avšak otázka, která se zde nabízí, má opět vztah k ovládání a kontrole jedinců: není ta „cizí“ DNA, která je implantována prostřednictvím vakcíny, určitým druhem „antény“, která může být programována zvenčí? Jsme si skutečně jisti, že jakmile budou tyto (virové) částice a částice DNA včleněny do našeho organismu, že neexistuje žádné nebezpečí, že budou-li stimulované určitými vnějšími jevy (například přesná vlnová délka vysílaná družicemi, která může být přenášena mikročipovým implantátem v těle), nejenže nebudou aktivizovat náš imunitní systém, ale naopak inhibovat, až jej úplně paralyzují nebo budou produkovat toxiny a smrtelné viry?

Bude to tedy určitá masová technika kontroly a ovládání používaná proti lidem, využívajíc jakousi buněčnou anténu, která bude zkratovat vědomí jednotlivce! Kromě toho V SOUČASNÉ DOBĚ EXISTUJÍ NANOVAKCÍNY OBSAHUJÍCÍ NANOČÁSTICE, KTERÉ JSOU VELMI NEBEZPEČNÉ PRO VAŠE ZDRAVÍ A KTERÉ JSOU TAK MALÉ, ŽE MOHOU PRONIKNOUT DO LIDSKÉHO ORGANISMU FORMOU POSTŘIKU, COŽ JIM UMOŽŇUJE PROSTOUPIT PÓRY KŮŽE NEBO STĚNOU SLIZNICE! Například, nanočástice byly nalezeny ve vakcínách H1N1, které byly uvedeny na trh v roce 2009. Pouze „nepatrným“ problémem je, že nanočástice způsobuji velmi vážné zdravotní problémy, a mohou dokonce způsobit smrt! Studie vypracovaná nemocnicí Chaoyang v Pekingu potvrdila, že nanočástice vyvolávají poškození plic a další maligní onemocnění u lidí!

(Zdroj.)

Jestli to bylo opravdu psané v roce 2013 (max do r. 2016), tak kdo by v té době tušil, že se v roce 2021 bude očkovat mRNA vakcínou (která je docela dost přesně popsaná v prvním odstavci), že v té samé době budou na orbitě 5G satelity a že při povinných testech budou skoro všem lidem nosem strkat až k mozku špejli, která je kontaminovaná nanočipy (PCR testy) či morgellony (antigenní testy). Navíc jsou některé špejlové testy kontaminované vakcínou, která proniká sliznicí do těla (=přesně o té se taky v článku píše, stejně jako se tam píše o nežádoucích účincích nových vakcín). Je tam popsané i to, že očkovaní lidé budou pomocí změněného DNA produkovat svým tělem nebezpečné viry (=“brazilská“/“africká“ a „kdovíjaká“ mutace). Kdyby to napsal někdo dnes, tak to beru (všichni v tom žijeme, tak by autor pouze popisoval současný stav) – ale pokud to bylo opravdu sepsáno o 5-10 let dříve?!


Továrny na děti sloužící k adopcím i prodeji orgánů

Děsivé video (video najdete také zde)

Jak neutralizovat poškození mRNA vakcínou (nevím, jestli pouze toto pomůže..)