Narazila jsem na tento článek, který vystihl to, co jsem vnímala před nějakou (delší) dobou průběžně ve snech a vizích.

Zdálo se mi, že pouze 10% lidí (ze 100%) byli "normální" = tzn. že vyzařovali energii. 90% lidí (ze 100%) byli (energetičtí) upíři. Čím více ti upíři odebírali energii normálním lidem, tím více lidí se měnilo (kvůli nedostatku energie) v upíry. Na tomto základě fungoval zdejší systém = což musí nutně (z logiky věci) předpovídat jeho zánik, protože to je neudržitelné (až se všichni přemění na upíry, tak komu budou odebírat energii, když nikdo "normální" nezbude?).

Později jsem měla vizi, že se ti upíři, kteří jsou na tom nejhůř, změnili v zombie. (To, co popisuji jsou pouze různé energetické stavy lidí.) V té době bylo cca do 50% upírů přeměněných na zombie (a myslím si, že tak je tomu do teď). Zombie mohly odebírat energii dokonce i upírům, kteří na tom byli trochu lépe než zombie. Zombie člověk se poznal tak, že nemohl kontrolovat svoje nutkání = emoce. Nutkání odebírat energii nemohli kontrolovat ani upíři, když se ocitli v blízkosti normálního člověka, ale zombie měli toto nutkání často, ať už kolem nich bylo cokoli/kdokoli.

Dokonce i jeden film, na který jsem se v té době dívala, přesně toto popisoval: Vampire Academy.


(*Teď už to vidím jinak - myslím si, že je energie díky Bovis dost, ale spíš se "pere" černá energie s normální + jde hlavně o záměry a o svobodnou vůli než o energii ..energie - a to i ve formě peněz - byla jenom zástěrka a ve skutečnosti o ní ani nikdy nešlo.)