Návod proti SPIKE PROTEIN.

Jak vakcína mění energii?


Zpráva od Galaktické federace

Pravděpodobně jste už narazili na lidi, kteří mluví jen o lásce, světle, andělech, mimozemšťanech, ale nikdy se například nezmíní o satansko kabalistické elitě této planety, která si nás podrobuje už po tisíce let. Někteří lidé dokonce mají tu drzost říci, že se musíte držet dál od těch, kteří to dělají, a že toto je ,,3D koncept, který vám akorát zabrání ve vzestupu”.

Žádáme vás, abyste tento koncept zpochybnili. Od kdy je neznalost projevem pravdy? Světlo je informace, proto tma je nedostatek informací. Abyste mohli vystoupit do reality páté dimenze, která rezonuje s frekvencí bezpodmínečné lásky, musíte jako rasa zvýšit vaše vibrace, aby odpovídaly vibracím bezpodmínečné lásky. POTŘEBUJETE SVĚTLO PRO PŘÍSTUP K TÉTO LÁSCE. Toto je základ. SVĚTLO JE PRVNÍ.
Když člověk čelí zlu na této planetě a stane se uvědomělým, světlo vstupuje do buněk jeho bytosti a mění jejich frekvenci. SCHOPNOST V SOBĚ NÉST SVĚTLO, JE PŘÍMO ÚMĚRNÁ VAŠÍ SCHOPNOSTI A ODVAZE VIDĚT TMU.

Bylo to lidstvo, které se dívalo jinam, nezkoumalo, nekladlo otázky, a nemělo zájem o bolestivou a temnou pravdu o své planetě. Zesměšňovalo „konspirační teoretiky“ a jeho kolektivní kognitivní disonance tak zmocňovala zlo, které je odpovědné za páchání obludných zločinů na lidech.
Neobviňujeme vás. Byla to agenda temné kabaly, která byla takto nastavená, aby vás držela v komfortní zóně. Ale čas se nyní drasticky změnil. Jsou i takoví lidé, kteří si stanovili za své životní poslání svrhnout kabalu a probudit lidstvo k hořké pravdě o satanismu a kanibalismu, které se dějí na této planetě. Chválíme vaši mimořádnou odvahu, velcí válečníci planety Gaia.

Varujeme vás před těmi, kteří říkají, že musíte pouze milovat a osvětlovat a odpouštět a všechno pak bude v pořádku. Rádi bychom zdůraznili, že souhlasíme s tím, že meditace, vizualizace a modlitba jsou mocné, krásné a velmi potřebné a ti, kdo to praktikují, jsou úžasné bytosti světla. Všichni pocházíte ze stejné podstaty, ale všichni jste přitom originální. Každý držíte kus celku a jeden je stejně důležitý jako druhý.

ALE jsou takoví, kteří říkají, že to je vše co je potřeba dělat a NIKDY se NEZAMĚŘUJTE na nic temného. A tohle, vážení, nemůže pocházet ze světla … Pokud by to udělal každý na vaší planetě, kdo by pak zachránil děti z podzemí?
Na celé planetě každý rok zmizí osm milionů dětí a nelze je zachránit meditací, modlitbou a zvýšením vaší osobní energetické vibrace. Alespoň ne, pokud jste všichni udělali pouze to… Kdokoli říká, že to je vše, co musí každý udělat, je ve skutečnosti agentem temnoty. Tito lidé jsou infiltrováni zlými duchy, kteří jsou s nimi spojeni, a nemají o tom ani ponětí. Nic nemůže být nebezpečnější, než tohle říci, nebo tomu věřit. Nic nemůže být dál od pravdy. Nic nemůže být víc ignorantské a sobecké. A nic nemůže lépe ukázat, kolik STRACHU v sobě tito lidé nosí. Jak moc vyděšení jsou tito jedinci z trpké pravdy. Jsou tu pro to, aby vás rozptýlili svými řečičkami o vzestupu, lásce, světle, odpuštění a zvýšení vašich vibrací. ROVNOVÁHA je však klíčem ke všemu. ROVNOVÁHA je klíčem k osvobození vaší planety. Sledujte proto zprávy, zkoumejte bolestivou pravdu, ale nezapomeňte také meditovat a starat se o sebe.
Celé lidstvo bylo uzamčeno doma. Nyní je ideální čas pro výzkum. Nyní je čas podívat se nechutné a děsivé pravdě do očí. Co se stane, když tohle uděláte? – Budete vyděšení. Budete se bát. Budete znechucení. Budete pociťovat bolest. Budete hodně plakat. Nebudete z toho v noci spát… Po počátečním šoku budete velmi naštvaní. Ale poté začnete uvědoměle přispívat k dobru na této planetě.
PROČ? Protože když si to jednou uvědomíte, tak chcete, aby to věděli všichni lidé. To je totiž jediná šance, která nám umožní zbavit se zla na tomto světě.

Zasvěťte se do pravdy a neposlouchejte ty, kteří pochodeň pravdy nedrží, a říkají vám, abyste ošklivou pravdu ignorovali. Poté předáte pochodeň pravdy dalším a dalším a dalším lidem…

VAŠE IGNORANCE JE JEJICH MOC. Pojďme se vzdělávat a pojďme se dozvědět všechno, co kabalisti dělají. To je to, co jim trhne kobercem pod nohama. SVĚTLO JE VŽDY PRVNÍ. SVĚTLO JE INFORMACE PRAVDY. Musíte čelit pravdě, zbavit kabalu síly, pak vybudovat nový svět založený na lásce a světle.

Proč se jim říká ILLUMINATI? Illuminati znamená ,,osvícení”! Protože oni všichni vědí to, co vy ne. Pokud chcete vytvořit nový svět, musí nejprve zemřít ten starý. Starý svět je světem temnoty. Takže nejprve přiveďte světlo do tohoto světa, láska je to, co následuje po dokončení první práce. Vrstva po vrstvě, musí být rozloženy všechny lži, podvody, hrůzy a skrytá kontrola lidstva. Tento svět je ve válce a tato válka je duchovní válkou. Dobro proti zlu. (Ne to dobré vs to špatné.)

Je to souboj boha se satanem. Andělů proti démonům. Rozumu proti umělé inteligenci. Lásky proti strachu… Nepodléhejte strachu a nezavírejte oči, když se objeví hnusná pravda. PODRŽTE SI SVÉ SVĚTLO.
Nikdo jiný za vás tuto válku nebude bojovat. Žádný mimozemšťan vám do toho nesmí zasahovat, kromě těch, kteří jsou inkarnovaní v lidských tělech. Toto je vesmír svobodné vůle. Není nám dovoleno zasahovat do vaší svobodné vůle. Musíte sami bojovat za svou světlou budoucnost.

Ano, Galaktická federace vás vede a pomáhá vám, ale TOTO JE VAŠE PLANETA A VÁŠ BOJ! PROBUĎ SE, RODINO SVĚTA! Jste nositeli světla. BOJOVNÍCI, POKOŘITELÉ SYSTÉMU, NARODILI JSTE SE PRO TO.

Chceme vás také informovat o tom, že tento boj již vyhrála strana světla a vše, co se nyní děje, je hrou mimo časovou osu. JAK RYCHLE se věci pro vás změní, je nyní zcela ve vašich rukách. Nikdo neřekl, že stačí sedět v meditaci, a že tím změníte systém, od kontroly směrem ke svobodě.

Sice existují ti, jejichž úkolem je pouze to, ale ti nejsou většinou na vaší planetě. Nanebevzetí postupuje krok za krokem.
Nejprve přichází světlo. Světlo (pravda) usnadňuje proces uvědomění a otevírání srdce, který povede k bezpodmínečné lásce. Někdy tento proces trvá celé roky … Ještě tam nejste.

Nemůžete teď zahodit flintu do žita. PRVNÍ JE SVĚTLO. Vaším úkolem je přivést světlo zpět do této říše. Milujeme vás, velcí válečníci světla. Šiřte pravdu. Teď nadešla doba probudit KAŽDÉHO VE VAŠEM OKOLÍ. Sdílejte informace ve formě videí a textů s každým, koho znáte a zasaďte semínko pravdy do jejich vědomí. O tom to je.

Nedůvěřujte těm, kteří vám říkají, abyste pravdu nešířili, nebo těm, KTEŘÍ ŘÍKAJÍ, ŽE SE NIC NEDĚJE, PROTOŽE O TOM NEJSOU ŽÁDNÉ DŮKAZY. To jsou agenti temné strany, proti kterým jsme ve válce. Dávejte si na ně pozor. Použijte svou rozlišovací schopnost. Zbystřete, když budete číst takové příspěvky.

Pokud chcete změnit tento svět, musíte nejprve vědět, co přesně se s ním stalo … Milujeme vás. Jsme vaše rodina světla. Posíláme požehnání všem.

- Komentář:

Takže jak zničit/ukončit zlo? Zlo zničí samo sebe. Jinak to není možné. Zlo má svůj vlastní destruktivní konec, neexistuje věčné zlo.
Co je věčné je dobro. Takže dobro nemusí bojovat se zlem, protože právě dobro ve své podstatě je nezničitelné.

My jsme dostali při narození “temný dáreček”, naše vlastní tělo s našim vlastním egem/myslí. A úkol je na to přijít během života, přijmout tu temnotu, hezky ji obejmout a milovat ji nehodnocením, neodsuzováním, nekritizováním. To je snad těžší, než vyřešit globální problémy za celé lidstvo, že?
Vemte si, kdyby jsme se právě teď a tady objali a každý den svému pozemskému temnému já říkali, jak jej milujeme. To je z pozice našeho Vyššího Já, z našeho Ducha.

Naše pozemské tělo se bude ze začátku vztekat, všechny ty negativní emoce si prožije, bude negativně myslet, mluvit, jednat. Ale naše vyšší Já je trpělivé, milující. A den za dnem se ten protest vůči naší druhé nadpozemské části bude snižovat.

Nakonec to egu docvakne, existuje tu někdo jiný než mysl, existuje duše, duch, někdo kdo nás resoektuje a trpělivě miluje. Proč se nenechat vést vlastním Duchem, vždyť patříme k sobě, dualita se tak stává JEDNÍM.
A to nás jednoho dne povznese, vysvobodí,…
My intuitivně všichni po tomto spojení toužíme, nejdříve to děláme nemotorným způsobem. To znamená, hledáme to lepší Já v pozemském partnerovi. Ale nakonec poznáme, že ve skutečnosti naše pozemské já chce zpátky do náruče ke svému nadpozemskému Já.

Buďte v klidu, nezatracuji pozemské spojení mezi lidmi. ?? Má to také svůj význam, jak pozemský, tak duchovní.

Takže jak vyhrát válku se zlem? V první řadě, obrátit se do sebe. Tam je ukryté vše. Všechny odpovědi, návody, schopnosti, superschopnosti, sebeuzdravující schopnosti, vedení a mnoho dalšího.

Za druhé, pozorovat okolí, ale nenechat se zatáhnout do hry, každý jedinec sem přišel pro vlastní poznání.

Buďte nezávislí a zároveň bystří. Důvěřujte své vlastní polovině. A sledujte svůj vlastní vzestup a jejich pád. Jsou to entity, které nemají ducha, proto vám tuto schopnost závidí. A podplatili spoustu lidí, aby zapomněli na jejich ducha.

Nenásledujte v příštích dnech, týdnech, měsících a letech nikoho kdo si bude hrát na spasitele. Pravda je uvnitř vás.

A pozor!! Svědomí a intuice, Vyšší já nepoužívá slova! Rozlišíte tak pravdu od lži. Může se v dohledné době stát, že uslyšíte uvnitř sebe hlasy, uvidíte jevy na obloze. Vše může být lež.


(Zdroj.)


Moje úvaha o kapitalismu:

"Kapitalismus je dokonalá forma vydělávání peněz. Chceš? Dělej, nechceš ? Más smůlu."
- Když si to vezmeš logicky, tak díky technice může jeden člověk péct chleba např. pro 100 lidí. A reálně je díky tomuto "potřeba", aby pracovalo např. cca 10 lidí ze sta. Ostatní lidi, kteří nyní "musí" pracovat, tedy pracují tak, že dělají v lepším případě absolutně zbytečnou práci (např. nějaké přenášení papírů, usmívání se na zákazníky = vítání hostů..) a v horším případě škodí buď sobě nebo přírodě nebo ostatním lidem (či libovolné kombinaci tohoto).
- Jelikož je potřeba málo práce na to, aby "obsloužila" velký počet lidí, tak jak to udělat? Buď může být "elita", která má pár zvladatelných "otroků" (o což se illumináti snaží) a nebo si všichni lidi můžou tuto práci rozdělit rovným dílem, takže by sice pracovali všichni, ale jenom 1/10 času nynější běžné pracovní doby = 0,8h denně = 2x 8h pracovní směna za měsíc a zbytek měsíce tzn. 28 dnů v měsíci volno!!
- Stačí jednoduchý myšlenkový pochod, který, jak se mi zdá, téměř nikoho nenapadl.. Tuto jednoduchou a logickou úvahu bych řekla lidem s tím, že by se každý mohl rozhodnout, jestli chce žít ve společnosti nadřazených "vládců" (kteří nemusí nic) a podřazených otroků (kteří musí všechno) a nebo si ty dva dny v měsíci odpracuje s tím, že ve zbytku času bude mít dost peněz na svoje záliby, potřeby atd. a bude si moci dělat, co bude chtít (v rozmezí toho, co nikomu neubližuje). Ten, kdo by si vybral první možnost, by šel žít na vymezený prostor, ve kterém by byli podobní lidé, kteří by mezi sebou neustále bojovali o nadvládu nad poraženými "otroky" (vraždili by se mezi sebou atd.) a zbytek lidí by si v klidu žil na zbylém území. Doufám, že planeta Země není takovýmto "zatraceným" územím oproti zbytku vesmíru, protože někdy mi to tady tak připadá.. (podle toho, jak se lidi chovají a že si myslí, že kapitalismus je nejlepší systém)

Další úvaha, proč je kapitalismus špatný systém (pokud tohle někdo nevidí nebo přehlíží..i s tím, co jsem psala výše, tak je podle mě zmanipulovaný):

V systému kapitalismus si člověk na život vydělává tím, že pracuje = pomáhá druhým s jejich problémy, přáními atd. Dnes existuje ve světě mnoho problémů, takže je práce potřebná. Jenže !! sám systém je "problém" a to proto, že vám systém říká, že abyste mohli žít, musíte něco dělat pro druhé. Jenže co když jsou druzí v pohodě a nepotřebují vás? Tak musíte asi jejich pohodu rozhodit, aby vaši "pomoc" pak už potřebovali? Abyste pro ně mohli tedy něco dělat a vydělat si tak na živobytí.. Toto je NARCISTICKÝ způsob bytí a systém lidi nutí, aby byli/aby se změnili na narcisty. Samozřejmě, že když někdo potřebuje pomoc, tak mu pomůžu (pokud mohu). Ale aby má existence/neexistence byla založená na tom, jestli někdo druhý POTŘEBUJE moji pomoc (a když ji nepotřebuje, tak pro mě není uplatnění/práce a mám tedy zaniknout..? Nebo se mám začít chovat jako narcista a rozhodit jeho pohodu tak, aby začal něco potřebovat, abych tedy měla co dělat/napravovat/pomáhat..? No to snad ne?!).

A ano, čteš správně, že nyní 10 lidí ze 100 svou prací pomáhá a 90 lidí ze 100 svou prací ŠKODÍ. A škodí, protože musí (pracovat), i když pro ně konstruktivní práce není, protože lidé obecně mají pár základních potřeb a víc toho prostě NEPOTŘEBUJÍ. Všichni lidé ale musí pracovat, protože by bez práce neměli kde bydlet a co jíst, nemohli by mít děti.
* Sice jsem výše psala, že nějaké procento lidí dělá zbytečnou práci, ale ono to je převážně tak, že když něco DĚLÁŠ, tak buď pomáháš a nebo škodíš. Zase tak velké procento těch "neutrálních" zaměstnání nebude..

Žádná bytost není stvořená k tomu, aby většinu svého času trávila tím, že bude neustále něco dělat pro ostatní.. Ano, může to být naplňující, a kdo má tuto touhu (což je snad skoro každý), tak bude pomáhat (a už to i dělá) "zadarmo". V kapitalismu bytost žije proto, aby mohla sloužit (či "může žít pouze když slouží", což je jinými slovy řečeno to samé). Ty ze strachu o to, že ti nebude chtít nikdo upéct chleba či nikdo nebude chtít uhasit požár, který někde omylem vypukl = tzn. dělat těch 10% práce, která je opravdu zapotřebí, podporuješ 90% pracujících lidí, kteří svou "prací" ubližují, škodí, ponižují, vymývají mozky a ničí. Nemusíš se ale bát o to, že by se ve společnosti nenašlo ani 10% lidí, kteří by nechtěli dobrovolně konstruktivně pracovat, či že by si mezi sebou větší procento lidí dobrovolně nerozdělilo těchto pouhých 10% potřebné práce. Až konstruktivní technologie postoupí (např. replikátory), bude potřeba např. už jenom 1 pracující člověk ze 100, a když se to rozdělí mezi všechny lidi.. Tak se o nějaké zaměstnání, práci atd. hádat vůbec nebudeme, zůstane to temnou minulostí (tyto hádky, společenské systémy, otroctví, podivné způsoby uvažování a manipulace).

obrázek1

obrázek2