Když jsem se dostala do hlubší úrovně reality, tak jsem jednou viděla, že vše je odněkud řízeno - každý pohyb lidí a to, co dělají, někdo skrytý řídí. Bylo to naprosto vidět - lidé buď spali a přitom chodili a plnili rozkazy a nebo si mysleli, že konají svou svobodnou vůli, přičemž byli ovládáni. Nešlo přijít na to, kdo to vše řídí (někdo řídil celé obrovské matrice reality - například v té době jsem viděla, že je naplánovaná migrace). Nemohla jsem s tím ale svou vůlí nic dělat.

Až po mnoha letech jsem se dostala ke zmínkám o Globálním prediktoru (=GP), přičemž tyto články mi dané téma nejvíce objasnily (a shoduje se to s tím, co jsem tenkrát viděla):
článek Globální prediktor (nejdůležitější článek)
Jméno a adresa GP
GP = parazit (toto snad každý ví, ale raději to sem dám)

Navíc v článku migrační krize Evropy je plně řízená se píše:

"Protože dnes je prvoplánový zánik USA, jako světového hegemona a následné jejich přetransformování. Ale Evropa je hned druhá v pořadí."
- už kdysi dávno se mi ve snu zdálo, že jsem byla v tajné podzemní základně a "elity" plánovali zničení lidstva - nejprve pomocí atomových bomb a koncentračních táborů vyhladili Ameriku a poté přešli na Evropu.. - no pokud bychom to brali obrazně, tak zánik USA jako světového vládce a poté duchovní zánik Evropy se shoduje s tím snem

"Jedno si musíme uvědomit, že afričanů a asiatů je prostě víc a po likvidací mužské, mladé populace, nebude problém Evropu naplnit jiným etnikem."
- a v dalším snu se mi pak zdálo, že nad světem převzali "stínovou" vládu mimozemšťané, kteří vyvraždili všechny muže v produktivním věku (tzn. všechny muže od 15-18 do 40-50 let)

..lze si všimnout, že v obou případech je "matrice" stejná, jen "kulisy" se trochu změnily

"A vychází, že tento projekt – “migrační vlny” je plně podporován Globálním prediktorem a zapadá do jeho dlouhodobých plánů. Jenže, jak říká Pjakin, v první fázi ta migrační vlna nebude zcela zničující pro evropské národy (počítá se se 7 až 8 miliony migranty), ale jakýsi předvoj pro budoucí dalekosáhlejší změny."
- v jiných snech (ty už jsem na web myslím nepsala) se mi nejprve zdálo, že migrace bude postupovat až do Rakouska a tam se zastaví - za 1-3 roky přišel ale jiný sen a v tom jsem viděla Prahu plnou migrantů (moje předpovědi budoucnosti se moc nemění, je divné, že se to změnilo, ale také to koresponduje s "plánem")
- navíc tento článek (sen) popisuje snové odahlení plánů pozastavení uprchlíků v západní Evropě před tím, než budou hromadně naplno vpuštěni do Slovanských Evropských zemí (poté, co budou ženy v těchto zemích za pomocí očkování sterilizovány)

A v komentáři u tohoto článku se píše:

"No bieložltých arabov-levitov, čo tisíce rokov zdarilo rozvracajú bielu rasu svojimi služobníkmi „židmi“, ktorým zachovali inteligenciu, ale v DNA im zostalo veľa spojov, ktoré im robia "osobné utrpenie" a tak niektorý ho podávajú ďalej, ale niektorí, čo majú viac slovjenstva-tomu vzdorujú-a to je kasta, ktorú chcú vyvraždiť, lebo dokáže GP vzdorovať inteligenciou."
- Když někdo dává utrpení, tak člověk, který ho dostane, ho buď může poslat dál nebo ho může odmítnout a nebo může trpět. Když odmítne, tak se to vrátí tomu, který mu to poslal - a ten to zase může buď poslat dál na někoho jiného, když u tohoto neuspěl, a nebo to odmítnout a nebo trpět. Když odmítne, tak se to zase dostane k jeho předchozímu člověku, přes kterého to utrpení šlo a tak dál.. ..a pokud by to všichni odmítli, tak se utrpení dostane k pravému původci na vrcholu pyramidy.

"Martin Luther, keď povedal (len on ešte nevedel, že spasiteľ má slovanské meno) "hlavou cirkvi môže byť len Ježiš, kto sa nad neho vyvyšuje môže byť len Antikrist"
- někde jsem četla, že křesťané věří, že pokud je někdo "proti Ježíši" tedy "proti Kristu že byl spasitelem" tak "proti-kristu" = "anti-krist" - pokud tedy někdo věří v nového/jiného spasitele, tak ten nový/jiný spasitel pokud by přišel, by byl antikrist

GP se také věnují tato tři videa (herci ztvárnili ve stylu "natočeno podle skutečné události", jak to řízení světa vypadá):
- Kardinál Judas 1
- Kardinál Judas 2
- Kardinál Judas 3


Po přečtení článků o GP se mi ulevilo, protože už mi bylo jasné, jakým způsobem je svět řízen. Není se čeho bát, pokud tohle víte. Jediný způsob, jak zničit lidstvo, je nechat lidi (či je v tom ještě povzbuzovat) ničit planetu. Proto je dobré třídit odpad atd. (i kdyby to bylo jenom symbolické vyjádření svobodné vůle neničit planetu a reálný dopad by to téměř nemělo, tak každé malé i velké rozhodnutí i případně nerozhodnutí člověka, totiž toho daného člověka osobně = jeho osud přiklání k té či oné matrici či verzi reality, dimenzi..).