Jelikož je finanční systém vytvořený tak, že se logicky musí zhroutit (opravdu, viz např. přednáška v tomto článku), tak se dá využít nějaká vnější (fake=hraná) událost (hodilo by se k tomu např. globální oteplování, celosvětová pandemie nějaké nemoci nebo napadení planety Země zlými mimozemšťany), aby zhroucení systému jakožto "zástěrka" ospravedlnila (proč se to děje). Než říct lidem pravdu, tedy že žili dlouho ve lži a všechno, čemu věřili (z hlediska systému), bylo vytvořené proti nim. Já jsem samozřejmě pro pravdu, ale někdo má/měl asi jiné plány, a proto pravdu zatím odhalit nechtěl, a nevyhnutelné zhroucení (nefunkčního) finančního systému se snaží schovávat za změnu klimatu, pandemii a kdo-ví co. Ono by to asi v lidech vyvolalo i paniku, kdyby se dozvěděli o tak velkém podvodu, kterého byli součástí po tak dlouhou dobu - a tak i ten, kdo chce odhalit pravdu, to na lidi nemůže "vyvalit" všechno najednou, aby nedostali šok (ono to totiž není jen o finančním systému - i když je to velká část podvodu, tak tu je ještě pedofilie a další věci..).

To, co tu píšu, musí být jasné každému, kdo používá mozek, takže to není žádný převratný objev ani tajemství (tento článek jsem se snažila udělat co nejvíce povrchní, takže hlubší souvislosti si domyslete/zjistěte sami) - avšak mnoho lidí to neví a nebo si neumí spojit věci dohromady - a proto doporučuji podívat se na videa níže (i pro ty, kteří ví). Ono přeci pokud bychom tu měli NORMÁLNÍ systém, tzn. ne otrocký, ale svobodný - tak by lidi např. chodili do práce, která je baví, kdy oni sami chtějí (a mohli by si vzít i dovolenou jak dlouho chtějí..). ..to všechno aniž by se systém zhroutil.. Pokud by byla nějaká chřipková epidemie, tak by to systém nepoložilo (jednak už i jenom proto, že lidi v takovém systému by měli mnohonásobně silnější imunitu než nevyspalí otroci honící se za jakýmsi ziskem/růstem zisku), protože kdo by onemocněl, tak by to prostě vyležel a postupně by se lidi vystřídali v práci. Nemusel by být žádný "lockdown", protože by nemuselo pracovat např. 20 z 20ti zaměstnanců v nějaké firmě, ale i při 10ti či méně zaměstnancích by firma pokračovala - výroba by se pozastavila nebo snížila, takže by se nemocní lidé mohli v klidu uzdravit..tzn. firma by tím nezkrachovala! (jelikož by nevyráběla pro zisk ale pro potěšení, tak by i přerušení výroby na nějaký čas ničemu nevadilo) Jelikož je ale systém špatně postavený (na shnilých základech), tak ho teoreticky může položit i obyčejná větší chřipková epidemie (tím neříkám, že Corona je chřipka, to si nemyslím, i když i chřipka je nyní označována, stejně jako spousta dalších nemocí, za Coronavirus - Covid19 může být reálně fake nebo by to mohla být nemoc z ozáření..). Ona je to kombinace různých věcí, ale to se mi nechce rozepisovat.

Druhým odstavcem jsem chtěla říci, jak je systém křehký, a je tomu tak z toho důvodu, že je postavený na špatných základech. Pokud je něco postavené na konstruktivních základech, tak konstruktivní systém by rozhodně nic jako fake globální oteplování nebo virus, nepoložilo. Na druhou stranu destruktivní systém generuje destruktivní energii, která se (mimo jiné) může manifestovat do formy nemoci, takže reálně celosvětová pandemie nějaké nemoci tak trochu hrozila (ale destruktivní energie se mohla manifestovat i jinak, běžné je to např. válkou nebo velkou nerovnováhou, při které někde na světě lidé trpí hladem a jinde se neprodané jídlo ve velkém vyhazuje..). Proto celosvětová fake pandemie je sice fake, ale něco takového (jeden ze scénářů) reálně hrozilo už jenom z toho principu, že destruktivní systém vytváří přebytek destruktivní energie, která se vždy nějaký čas akumuluje, a pak se stane např. nějaká katastrofa.. Opravdu je nutné změnit systém, já bych se do starého systému vrátit nechtěla (NWO jako variantu budoucnosti samozřejmě odmítám, mám na mysli změnu na konstruktivní systém, protože toho destruktivního si snad každý "užil až až"..).

Podívejte se na zajímavá videa (hl. doporučuji poslední dvě videa, která mluví o tom, jak souvisí Covid pandemie s prvním odstavcem tohoto článku):