Tento sen se mi zdál cca někdy kolem září v roce 2018 (možná to bylo ale dříve, např. v roce 2017..).

Ve snu jsem byla u jedněch lidí, kteří chtěli druhé omezovat (asi aby díky tomu získali energii). Alue mi přišla na pomoc a řekla mi, že kdybych víc cvičila (to jediné mi chybělo k dodržování dokonalé životosprávy), tak by se mi to nestalo (takoví lidé by na mě nemohli). Pak jim utekla a já jsem tam zůstala s těmi lidmi, kteří mě sice chtěli omezovat, ale mně to nevadilo, protože jsem si dělala svoje věci tak, jak jsem zvyklá (jejich omezování na mě nemělo vliv).

Bylo tam více omezovaných lidí a ostatní byli naštvaní nebo utlačovaní.. Mně nic nevadilo, klidně jsem tam s těmi utlačovateli byla. DO TÉ DOBY, než šáhli na "mojí" věc, že mám dělat místo toho, co dělám, něco jiného a jinak. V tu chvíli jsem jim řekla v duchu "sbohem" a z jejich reality jsem zmizela (teleportovala jsem se jinam).

Nevadilo mi omezování, které mě neomezuje, ale jakmile mě omezovat začalo, tak jsem prostě odešla.

Poučení z toho snu jsem si vzala takové, že když najdete "utlačovatele", který Vám vyhovuje (nutí Vás, abyste dělali to, co chcete dělat), tak se dá v klidu žít i v "matrixu" (splníte podmínky matrixu, že vás někdo utlačuje, a ještě si žijete tak, jak chcete).