V realitě jsem si chtěla nechat vyšetřit stolici na vajíčka parazitů. Když jsem napsala do té parazitologické laboratoře, zdál se mi pak v noci sen.

Byla jsem v těle a koukala jsem se očima dolů na své tělo, přičemž jsem viděla všechny parazity, které jsem v břiše měla. Ve střevech jich bylo málo (asi proto, že v realitě užívám křemelinu a taky jsem dělala každý měsíc jaterní očistu, při které se pije roztok MGSO4 a připadalo mi, jako by většina těch parazitů ve střevech byla inteligentní a stáhli se/přesídlili do slinivky břišní a žlučovodů/žlučníku, přičemž do střeva vylezli za potravou vždy jen na krátko, a pak se zase stáhli), nějací byli ve slinivce břišní a nejvíce jich bylo v játrech a kolem jater. Dohromady jsem v těle měla kolem 15ti dospělých parazitů (cca 10 červů, cca 5 motolic v játrech a cca 5 zakuklenců kolem jater). Někteří paraziti byli "červi" (kulatí, dlouzí cca 10 cm) a pak jsem měla parazity zakuklené kolem jater a něco, co vypadalo jako motolice uvnitř jater. Tedy jsem přesný stav parazitů zjistila ve snu (kde a jací jsou).

Druhý sen se mi zdál o týden a něco později (poté, co jsem nasadila trojčátko). První a druhý den braní pelyňku jsem cítila, jako by se mi v jednu chvíli na jednom místě v břiše (kolem slinivky) něco rozhýbalo a jakoby to svědilo/lochtalo. Další dny to bylo podobné i na jiných místech, ale žádní paraziti stolicí ven nevyšli. A v tu dobu se mi zdál sen:

Zase jsem byla ve snu v těle a viděla jsem parazity, kde se pohybují. Ti parazité se snažili uniknout co nejdál od střev, v těle se jim nelíbilo, ale pelyněk je nezabil. Pouze je "prudil" a to i když ve střevech nebyli. Chtěli odejít, ale neměli kam (stolicí ven nechtěli, jelikož chtějí být v těle - dospělce by asi zabilo, když by se nechali vyloučit ven z těla, to dělají jen vajíčka, která jsou na sucho, změny teplot atd. připravená). Tedy ti paraziti lezli všude možně po těle, a jak se snažili odejít, tak jsem viděla na břiše bulku, jak ten parazit lezl pod kůží (toto se tedy v realitě neděje, střevní/slinivkoví parazitičtí červi dlouzí 10 cm v tuku pod kůží v realitě nelezou). Tak jsem sáhla pod tu kůži a vytáhla jsem toho parazita ve tvaru hubené žížaly. Takto jsem postupně vytáhla všech cca 10 dospělých červů, které jsem v těle měla.

Poučení z toho není asi žádné - i když něco malého bych našla - jak dělám různé očisty (např. jaterní), tak díky tomu pak umím více vnímat každou malinkatou změnu, která se na játrech děje (například jsem si koupila potravinový doplněk omega 3 z ryb a po spolknutí kapsle jsem cítila mírný tlak na játrech, i když to byl prý ten nejlepší přípravek procházející přísnými testy na těžké kovy apod., tak úplně v pořádku ten potravinový doplněk nebyl). No a kdo se naučí vnímat tělo a jednotlivé orgány, tak pak může přesně vědět, co se v jeho těle děje (kde je jaký parazit, jak mu funguje určitý orgán apod.).