Přestala jsem si psát sny do deníku snů a tak nevím, kdy se mi přesně tento sen zdál, ale asi někdy na přelomu května/června 2018. V realitě jsem si koupila kolečkové brusle a měla jsem v plánu jít jezdit do parku. Jenže v parku jsou jak asfaltové cesty, tak cesty štěrkové i lesní. A po těch štěrkových (a lesních) se na (žádných) kolečkových bruslích jezdit nedá (nebo alespoň to jsem si myslela).

Ve snu se mi zdálo, že jezdíme s přítelem v parku po té štěrkové cestě na kolečkových bruslích, které měly tři velká kola. Učila jsem přítele jezdit, moc mu to nešlo ale nějak to sotva zvládal a pak sen skončil. Zajímavé na tom snu byly ty brusle, které jsme měli. Byly černé, ale měly tři velká barevná kolečka, každé kolečko mělo jinou barvu. Oba jsme měli jako pár stejně vypadající brusle, takže to bylo cool.

Pak jsem se v realitě po probuzení koukla na internet, jestli takové brusle vůbec existují. Se třema kolečkama (a které by navíc uměly jezdit po štěrku hladce a s lehkostí?) - ve výsledek jsem moc nedoufala, protože mi připadalo, že jsem nikdy nic takového neviděla a nevěděla jsem o tom, že by takové brusle mohly existovat (měla jsem koupené brusle se 4 kolečkama). Překvapením bylo, že takové brusle opravdu existují a jmenují se "off-road kolečkové brusle" (nechci dělat reklamu jedné značce, ale v tom odkazu je důležité video o tom, jak a kde se dají tyto brusle používat).

Ty brusle ve snu vypadaly skoro stejně jako ty v odkazu (černé, zavazovací), jenom měly barevná kolečka (to se dá vyměnit). Přítel na kolečkových bruslích jezdit nechce, když jsem se ho po tomto snu ptala proč, tak říkal, že to neumí a svoje "schopnosti" popsal tak, že se podobaly tomu, jak jezdil ve snu. Navíc to nejdůležitější - když se podíváte na video v odkazu (umístěné dole v odkazované stránce), tak uvidíte, že tyto brusle jezdí hladce a s lehkostí nejen po štěrku..


Už kdysi se mi zdál sen (když jsem si chtěla pořídit nový notebook), že pracuji s novým růžovým notebookem, na kterém je napsáno "Vaio", a když jsem ho po probuzení hledala, tak jsem našla hodně podobný - jediný rozdíl je v tom, že nevím, jestli ten notebook ve snu měl černou klávesnici (Sony Vaio). Měla jsem pak touhu si tento notebook pořídit, jelikož se mi na něm dobře pracovalo, ale již se přestal vyrábět, takže jsem si koupila jiný (v té době kdy se mi sen zdál, byly notebooky Sony ještě k sehnání, ale už ne tento model v růžové barvě). Ve snu jsem ale zažila dobrou "online/živou reklamu" (při které jsem si mohla danou věc přímo vyzkoušet).

A v roce cca 2010 se mi zdál sen, ve kterém jsem po cestě do práce (přes nákupní centrum) viděla v obchodě barevné deštníky (v té době jsem potřebovala koupit deštník, protože jsem žádný neměla, ale nijak jsem na to netlačila, nehledala jsem ho v obchodech atd., protože jsem byla zvyklá chodit v dešti bez deštníku a navíc v Praze když prší, tak je to chvilka než člověk přeběhne do MHD a deštník jsem díky tomu vyloženě nutně k životu nepotřebovala, protože i když jsem šla někam např. na důležitou schůzku, nikdy jsem nezmokla tak, abych vypadala jako vodník, měla rozmazané líčení, střapaté vlasy.. - naopak po přestěhování se z Prahy a nenošení deštníku stále s sebou, jsem poznala, že jinde, kde se chodí všude pěšky, je deštník opravdu potřebný a když vás zastihne bouřka na druhé straně města, tak než dojdete za 30 min domů, jste promočení až na kost, líčení v čudu, vlasy jako kdybych se právě osprchovala).

V tom snu, ve kterém jsem viděla v obchodě deštník, jsem tedy šla dovnitř obchodu a deštníky jsem si prohlédla. Jeden až dva mě zaujaly (že se mi líbily). No po probuzení jsem šla tento nebo další den do práce (to už nevím, jaká tam byla prodleva) a při cestě přes nákupní centrum (kudy jsem každý den do práce chodila), jsem v tom samém obchodě, na tom samém místě, viděla, že tam mají nově deštníky (a že ty deštníky vypadají stejně, jako v tom snu). Šla jsem do toho obchodu a deštníky jsem si i v realitě prohlédla, a byly tam přesně ty dva, které mě ve snu zaujaly. Jeden z nich jsem si hned koupila a mám ho do dnes (běžně ho používám).

PS: Kdyby se mi nezdál ten sen, a já bych si začala shánět ten deštník sama, tak bych si vybrala asi jiný (jinou barvu, vzor). Koupila jsem ho tenkrát proto, že v tom snu to vypadalo, jako by byl vyroben přímo pro mě. Sice mě ve snu zaujal a líbil se mi, ale ve skutečnosti si umím představit ještě hezčí vzor a barvy. Tedy byl hezký, ale ne úplně nejhezčí. Po letech můžu říct, že nákupu podle snu nelituji, protože mi vydržel opravdu dlouho (neztratila jsem ho ani se mi nerozbil) a stále vypadá (a funguje) jako nový. Teď ho mám cca 8 let a ještě ho asi dlouho mít budu (nevím tedy, jak dlouho běžně deštník vydrží - toto je snad můj první deštník, který jsem si koupila - v dětství jsem měla nějaký deštník koupený od rodičů, ale nebyl pro mě důležitý ani jsem nechtěla deštník používat, a moc si na něj nepamatuji, jelikož jsem ho moc nevyužívala).

PS2: Mám ten dojem, že když jsem četla knihu od Vadima Zélanda (Ovlivňování reality), tak tam něco psal o tom, jak si nechat vyrobit pomocí snů nějakou věc přímo na míru a jak takovou věc pak v realitě najít. Už nevím, v kterém díle a ve které kapitole to bylo popsané (četla jsem pouze první díl a půlku druhého, takže tam někde by to mělo být). A ani nevím, jestli jsem četla jako první tu knížku a až pak se mi to začlo dít, a nebo se mi to poprvé s tím deštníkem stalo před začátkem čtení knihy. Protože tu knížku jsem začala číst někdy cca v roce 2010 a deštník se stal taky někdy cca v roce 2010, už si nevzpomenu, co bylo dřív.