Tento první sen se mi zdál už dávno, ale jelikož vysvětluje, jak "fungují/vznikají" paralelní reality, tak ho sem napíšu. Při každém rozhodnutí se realita rozdělí na mnoho variant:

Ve snu jsem šla k zrcadlu, kde jsem se setkala se svými cca 7 já žijícími v paralelních realitách (každé z těch já taktéž přišlo k zrcadlu, aby se podívalo, jak žijí ostatní já). Bylo to tak, že když jsem v minulosti udělala nějaké důležité rozhodnutí, tak se realita "rozdělila" na dvě a více variant (jedna realita je ta, jak jsem se reálně v minulosti rozhodla - a v tom žiju, a další realita by byla ta, ve které bych žila, pokud bych se rozhodla jinak). Tedy například: v minulosti jsem se rozešla s klukem č.2 a začla jsem chodit s klukem č.3. Ale u zrcadla se objevilo to moje já, které se s klukem č.2 nerozešlo. Viděla jsem jeho/svojí minulost, jak bych žila, pokud bych se tenkrát s klukem č.2 nerozešla. Toto moje já dopadlo asi ze všech nejlépe. Protože žilo bezstarostný život ve vztahu, který postupně vyprchal. Neměla jsem žádné špatné zkušenosti, jenom jsem tedy pak nevěděla, jestli s daným klukem stále chodím, protože jak vztah vyprchal tak jsme se vzájemně pomalu přestávali ozývat.. Byla jsem ale stále naivní a v životě (v těch "dospělých" věcech) nezkušená. Toto já se sice mělo nejlépe, ale zároveň to byla i nevýhoda takového života, že chyběly zkušenosti se zlými věcmi (což bych normálně za nevýhodu nepovažovala, ale jelikož znám sebe i všechna další já v paralelních realitách, tak vím, že to nevýhoda byla). Další moje já se nerozešlo s klukem č.3 a přestěhovala jsem se spolu s ním do Argentiny, kde jsem vychovávala dítě. Každý den jsem jezdila na kole pro chleba, neměla jsem moc peněz. Další já nemělo žádného kluka a živila jsem se jako tanečnice u tyče, měla jsem obarvené vlasy na tmavě hnědo/černo a měla jsem nad zadkem tetování. Další já si už moc nepamatuji, tato tři byla asi nejvýraznější a jenom vím, že těch já bylo původně mnohem více než 7, ale většina z nich už byla po smrti (takže k tomu zrcadlu samozřejmě nepřišly).

A další sen se mi zdál někdy v březnu 2018. Mám takovou energetickou harmonizační deku, pod kterou se nemá usínat ani ležet déle jak 30 minut (myslím-přečtěte si návod koho to zajímá přesně). Každopádně já jsem si řekla, že když má deka tak skvělé účinky už po dvaceti minutách, tak co teprve, až se ráno probudím po celé noci co v ní budu spát..! A tak jsem to zkusila. Podle hesla "co je dobré, toho nemůže být nikdy dost (či příliš)" jsem se zachumlala pod deku a usnula jsem.

Spala jsem pod dečkou a najednou jsem měla pocit, že se musím odkrýt. Vzbudila jsem se a odkryla jsem dečku, ale pak jsem zjistila, že to byl jenom sen a že jsem pod tou dečkou stále. Vzbudila jsem se a odkryla jsem dečku, ale pak jsem zjistila, že to byl jenom sen a že jsem pod tou dečkou stále. Vzbudila jsem se.. Nevím kolikrát jsem si tím prošla, ale bylo to hodněkrát. Každá ta realita po probuzení byla naprosto reálná, jen při zpětném pohledu tam byly drobné změny (např. dečku mám v realitě povlečenou a v některých z těch realit povlečená nebyla). V některých realitách můj kluk také spal, v jiných už byl vzhůru a vyprávěla jsem mu, co se mi stalo (jak jsem se několikrát odkrývala..) přičemž jsem netušila, že stále ještě nejsem ve "správné" realitě. Nakonec jsem z toho byla zoufalá, vůbec jsem nevěděla, jak se probudit či spíše jak se dostat do té "své" reality. Po úporném snažení, se mi to nějak podařilo, a i pak jsem ještě dlouho zkoumala, jestli jsem opravdu už vzhůru a nebo je to jen jedna z nekonečného množství paralelních realit.. (sice hodně podobná, ale ne ta "správná")

Tento sen mi připomněl seriál Hvězdná brána, kde v jedné epizodě najdou Kvantové zrcadlo (klikněte na odkaz a přečtěte si popis). V jednom díle skrz to zrcadlo cestovali a pak se nemohli vrátit, nemohli "vytočit" tu "správnou" realitu (vždy se dostali do nějaké podobné, ale s malými odchylkami). Toto je hodně podobné těm dvoum snům (v prvním snu přímo figuruje zrcadlo a paralelní reality jsou "za zrcadlem", ve druhém snu je zase hodně podobných paralelních realit a já se nemohu strefit do té své). Hvězdnou bránu jsem viděla pár dílů jako dítě (nevím, jestli jsem viděla i díly o kvantovém zrcadle), ale už si to vůbec nepamatuji, tedy kdo-ví, jestli se mi to nějak zapsalo do podvědomí a pak se to ve snu vynořilo a nebo seriál popisuje realitu? Druhý sen se mi zdál v době, kdy jsem se na seriál opětovně dívala, ale přesto mi připadalo, že to, co se díky spaní pod tou dekou dělo, nebylo způsobené vzpomínkami na seriál, ale že to "cestování mezi realitami" způsobilo přeenergetizování tou dekou.. Od té doby jsem pod ní usnout nezkoušela.

Taky mi to cetování paralelními realitami a hledání "té správné" reality připomnělo seriál Sliders. "Chtěli byste proniknout do paralelního vesmíru, klouzat do tisíců různých světů, kde se píše stejný rok, a vy jste stále sami sebou, ale všechno ostatní je jiné? A pak marně hledat cestu domů?"