Byla jsem muž ve starověkém Římě. Byla jsem panovník, který měl manželku. Žili ve společnosti, kde byl volný sex (mohli si dělat, co chtěli - trojka, homosexuální styk, pedofilie..). A ta manželka se sexem experimentovala, manžel nevěděl proč to dělá a dělal co chtěla ona jen proto, že se to v té době tak dělalo. Jednou vybrala manželka do postele sluhu, aby si dala trojku se dvěma muži. Ten sluha pak ležel v posteli a cítil se trochu "zneužitý", protože nemohl (kvůli svému postavení) odmítnout. Přišly služky a jedna z nich se na něho vrhla, protože to byl její manžel v minulém životě. On cítil také to spojení, ale jelikož byl zneužitý, tak nevěděl, jestli jí má rád (ta žena mu vlastně vzala kus této lásky). Pak jsem viděla, že se někdo z nich převtělil do dnešní doby a ten dotyčný byl zvyklý jíst mandlovou mouku a další taková jídla a měl k tomu automaticky přístup i v tom dalším životě.

Poučení z toho snu bylo takové, že ten muž (panovník) byl hloupý, protože nevěděl, že aby mohli vládnout nad těmi lidmi, tak do toho vládnutí někdo MUSÍ dávat hodně energie, jelikož to není přirozený stav a tudíž by se to bez umělého udržování rozpadlo (buď to jde zastrašováním a nebo naopak přes sex). A proto tedy ona musela spát se všema, aby takovou velkou "vládu" udržela (musela všem dávat energii). Kdyby ten muž normálně chodil do práce a nechtěl mít na všechno sluhy, tak by dávala sexuální energii jenom jemu a on by tu energii vložil do práce, za kterou by získal peníze. Jelikož ale chtěl mít hodně "poddaných", tak si to zavinil sám (a pak se divil, proč to je tak, že se o svou ženu musí v posteli dělit).

(I když se sen zaměřil na to, že manželka tomu jednomu sluhovi energii sebrala, tak ve většině ostatních případů ostatním energii tím sexem dávala, a proto spala s tolika lidmi, protože to asi nějak podvědomě věděla, že musí, aby s manželem nemuseli pracovat a byli i nadále panovníky.)