Když jsem chodila s illuminátem, tak se mě ptal, jestli napíšu knihu (a říkal, že bych jí měla napsat). Nevěděla jsem, proč (a o čem) bych měla psát knihu, tak jsem mu řekla, že knihu určitě nenapíšu. To už bylo dávno, ale tenkrát se mi na tom zdálo něco divného (vykolejilo mě to a nebyl k tomu důvod). Zajímalo mě, co tím mohl myslet, a po mnoha letech jsem to zjistila:

Někdy asi na začátku roku 2018 se mi zdál sen, že jsem napsala knihu. Byla to romantická kniha o vztahu s tím klukem. Nebylo tam nic politického ani konspiračního. Pouze román z červené knihovny. Jak jsme se seznámili a jak probíhal náš vztah. Byla to krásná kniha, ale bohužel si jí nepamatuji. Psala jsem do ní jen to dobré a byla napsaná z pohledu duše. Hned po probuzení jsem věděla, že moje duše chtěla už tenkrát napsat tuto knihu, ale já jsem o tom vůbec nevěděla a do vědomí se mi to dostalo až o mnoho let později. Nechápu, jak to mohl na mě "přečíst" (jak to mohl tenkrát vědět, když ani já jsem to nevěděla).

Z toho plyne jen záhada, jak může někdo vidět daleko do minulosti druhého člověka, kterou si druhý člověk ani nepamatuje*, a jak může vidět mnoho let do budoucnosti. Je toto čtení DNA? Pokud by bylo, tak by měla duše něco společného s DNA.

* Jindy mi totiž říkal něco z mé minulosti, něco, co nemohl nikdo vědět (ani já jsem to nevěděla). Ani já jsem to nevěděla, protože to bylo něco, co se stalo, když jsem byla mimino. A nebyla to tak významná věc, že by si to např. rodiče zapamatovali (každé dítě brečí, nic významného). Bylo to něco jako např. na co jsem myslela, když jsem jako dítě brečela. Že jsem nebyla hodná (že si o sobě myslím, jak jsem hodná, ale není to pravda). Na to jsem mu nic neřekla, protože jsem si z raného věku nic nepamatovala, a taky jsem si myslela, že mluví z cesty. Ale pak jsem po letech viděla fotku z dětství, na které jsem se jako mimino vztekala, a najednou se mi vrátily vzpomínky, že když jsem jako mimino brečela, tak jsem byla naštvaná na celý svět a nenáviděla jsem všechny. Byly to silné vzpomínky, takže si myslím, že i pravdivé. Navíc na té fotce byla i další věc, o které mluvil. Tedy buď si to nějak "přečetl" z mého podvědomí (ale až tak hluboko uložené věci?) a nebo když si o mě zjišťoval informace, tak se mu do ruky dostala tato fotka a vyvodil si z ní závěry, které mi pak opakovaně říkal, aby ukázal svou moc a své "nadpřirozené" schopnosti (to si spíš nemyslím, protože takové závěry, jako na co jsem při brečení myslela, se z fotky vyvodit nedají).