Kdysi dávno (tak před 5-8 lety) jsem byla s jedním klukem v hospodě i poté, co jsem zjistila, že to je debil. On se překvapivě choval normálně a začal mi vyprávět o tom, že se mu zdají nějaké skvělé sny. Mě to, kdoví proč, strašně naštvalo, jak mi toto řekl, nevěděla jsem, proč se to děje (proč jsem na něj naštvaná, když se zrovna chová normálně?). Jako bych mu to záviděla nebo nepřála.

Nedávno jsem se před spaním zaměřila na to, aby mi nikam "neutíkala" energie, kterou mám mezi nohama, ale aby šla pouze do mého těla. Zadala jsem si téma, o kterém chci, aby se mi zdálo, a šla jsem spát. A opravdu se mi zdál detailní sen přesně o tom, o čem jsem si přála. Chtěla jsem, aby se mi zdálo porovnání kluků, se kterými jsem chodila. Zkusila jsem si "stáhnout" do snu verzi aktuálního člověka, jaké by to s ním bylo. (bez ohledu na to, jestli se mnou chce chodit, jen taková zkouška, kdo je podle mě nejlepší) Se všema jsem jela na dovolenou k moři.


S prvním klukem jsem nechodila ze své vůle (ale kvůli okolí, abych někoho měla, tedy o tom se mi nezdálo - to bych ani nechtěla, aby se mi o něm zdálo).

S druhým klukem jsem tedy jela na dovolenou k moři. Ze začátku to s ním probíhalo super, jako když jsme spolu chodili kdysi na začátku. Jenže pak se časem něco zvrtlo a já jsem zjistila, že takového kluka nechci (že to je debil). Díky tomu, že jsem ho přestala chtít, mě už nezajímal, a tak pro mě i přestalo být důležité, proč jsem na něj změnila názor a nebyly pro mě důležité ani vzpomínky na něj, a všechno jsem to prostě zapomněla. (Ve skutečnosti tuším, co se stalo, protože takhle to probíhalo i v realitě a tak je vidět, že se nezměnil, ale k tomu se dostanu někdy jindy v jiném článku.)

Třetího kluka ovládala nějaká zlá síla (stejně jako v realitě) a díky tomuto snu jsem zjistila, že to se mnou nemělo nic společného (že jsem to v něm já nevyvolávala). Když jsem se ho totiž v realitě bála, tak se to zhoršilo, a tak to vypadalo, jako by to se mnou bylo nějak propojené a reagovalo to na mě (na můj strach) a tím pádem jako bych to sama způsobovala nebo to mohla nějak zhoršit (ovlivnit). Ve skutečnosti to pouze využilo toho, že se bojím, aby mi to vzalo více energie a to bylo celé - neovládala jsem to a ani jsem to v něm nevyvolávala já. Nyní ho to už plně ovládalo až mě dokonce v tom snu málem zabil. Bodl mě někam do hrudníku pod rameno a pak mi ještě rozbil skleněnou lahev o hlavu. V tom se ale objevil jakýsi kluk "rozhodčí" a ten mi poradil, ať ze sebe nedělám oběť, že když se na bolest nebudu zaměřovat, tak mi nic není! A že se tedy mohu rozhodnout nezávisle na tom, co ho ovládá, jestli s ním chci chodit a nebo ne. (protože on je také pouze oběť té entity) Já jsem se ale bála, že mě příště (ta bytost, která ho ovládá) zabije a i on mi nakonec řekl, ať s ním raději nechodím. (také jsme byli u moře)

Pak jsem chodila se současným klukem a zjistila jsem, že i když mi na něm pár věcí vadí, tak z těchto reálných kluků je nejlepší. Byli jsme také u moře a jeho také ovládala nějaká bytost či zlá síla, ale jenom trochu.

Poučení je takové, že když se na někoho "bezdůvodně" naštvete nebo mu nepřejete, tak to někdy může začít dávát po letech smysl. Jak jsem totiž byla s tím klukem v hospodě i poté, co jsem zjistila, že je to debil, tak mi začal vyprávět o skvělých snech a mě to naštvalo proto, že tu energii měl ode mě a já mu jí dát nechtěla, protože jsem si myslela, že to je debil.* A dále je poučení takové, že pokud jste holka, tak můžete astrálně cestovat nebo lucidně snít jak je libo.

Mě to po tomto zážitku "přestalo bavit" či lépe řečeno jsem získala jistotu, že mohu mít sen kdykoli o čem chci. A ta jistota mé moci mě uvolnila, takže už nemusím bojovat o energii (aby mi ji někdo nebral), protože mě je ve většině případů jedno, o čem se mi zdá (a jestli se mi něco zdá). Od té doby, co jsem získala tuto jistotu, se mi nezdá tolik snů, protože tu energii přenechávám tomu, kdo o to stojí víc. Protože vím, že kdykoli budu chtít, mohu si jí nechat pro sebe, a tak když nemám žádné přání, tak si jí nenechávám pro sebe.

(*a pouze v tom to opravdu bylo, protože jsem se tenkrát zkusila zaměřit na to, abych mu žádnou energii už nedala a pak jsem od něj zjišťovala, jestli a jaké se mu zdají sny - žádné se mu nezdály, pak jsem mu energii zase dala a zase zjišťovala sny - zdály se mu dobré sny. Pak jsem se s ním tedy přestala bavit, když jsem si myslela, že to je debil, po čase, když byl hodný, jsem se s ním bavit zase začala, pak jsem zjistila, že to je pořád debil, tak jsem se s ním zase nebavila a pak jsem si to s ním vyříkala a už se jako debil přestal chovat a nakonec jsem ještě zjistila, že když se tak choval, mohla jsem si za to sama - i když chovat se tak nemusel kdyby nechtěl.)