Byla jsem v USA a jela jsem s lidmi mého věku na nějaký zájezd. Dopravila jsem se tam sama za pomoci meziměstského autobusu. Když jsem šla po cestě k budově, kde jsme byli ubytovaní, viděla jsem obrovskou černou loď, ve které byli mimozemšťané (nevím jaký druh, neviděla jsem je, pouze jsem věděla, že jsou uvnitř mimozemšťané). Loď mimozemšťanů působila na lidi v té budově nějakou neviditelnou silou. Šla jsem dovnitř do budovy a uvědomila jsem si, že nevím, v jakém pokoji mám bydlet. Všichni už tam byli, tak jsem se rozhodla, že zkusím náhodně nějaký pokoj a v tom, kde bude místo na spaní, se ubytuji. Hned první pokoj byla ošetřovna, ve které byly asi 2-3 lůžka pro pacienty. Vycítila jsem, že ta ošetřovna nedělá pokusy na lidech, ale normálně se snaží pomáhat, a tak je bezpečné tam zůstat (navíc v případě mimozemského útoku by měla být ošetřovna tím místem, které je lidmi nejvíce chráněno). Tak jsem usnula na lůžku. Ráno mě probudila sestřička a nevadilo jí, že jsem tam přespala, ale řekla mi, ať si na další noc najdu svůj pokoj. Tak jsem přes den svůj pokoj našla, ale uvnitř byli další dva lidé, kteří vypadali, jako by byli sjetí (nebyli sami sebou), a tak jsem šla nakonec v noci raději přespat zase do té ošetřovny. V tuto noc už byla hustá atmosféra, jako by se něco blížilo. Napětí bylo ve vzduchu a v tom baráku to v noci vypadalo jako v hororu. Další den už mě sestřička neprobudila (asi někam utekly), ale když jsem vyšla z ošetřovny, tak venku byli ti lidi pod vlivem nějaké mimozemské technologie, která do nich pouštěla zlou energii (či zesilovala napětí uvnitř těla). Ti, kteří byli (duševně, psychicky či emocionálně) slabší, se rozhodli, že se stanou vrahy (aby se nestali oběťmi, jiná možnost asi nebyla). Takže se lidé rozdělili na dvě skupiny, vrahové budou vraždit oběti, které se budou schovávat a utíkat před nimi. Vrahové se taktéž schovali, aby mohli provést útok s překvapením, a skoro nikdo tam nebyl.

Já jsem se neschovala a hned se ke mě blížili tři vrahové (kluci). Vybrala jsem si toho nejhezčího a nejsilnějšího a šla jsem k němu, koukla se mu do očí a on mi řekl, že si vybral být raději vrahem než aby musel být oběť, která je vražděna a prožívá utrpení. Tak jsem ho za to pochválila (že dobře udělal), abych byla jakoby na jeho vlně a on pak udělal to, co chci. Po té pochvale jsem mu řekla, že tady má tedy i první oběť, kterou může zabít a ať mě zabije rychle a bezbolestně, když mi zlomí rychle vaz, bude to nejlepší. Už jsem v takovýchto realitách byla a tak vím, co za hrůzy bude následovat a nepotřebuji to zažívat (nemám zájem, to raději rychlá smrt). Ale on řekl, že teď se v něm ta energie uklidnila a nepotřebuje vraždit. Že bych musela utíkat a ta energie potřebuje, abych jela v tom scénáři oběti a že mě tedy nezabije. Tak jsem si řekla, že jdu tedy pryč (nechtěla jsem v té realitě být). Sbalila jsem si věci a odešla z toho domu, jenže ti tři vrahové šli za mnou a musela jsem už utíkat. Tak jsem jim utíkala mezi lidmi, po cestě jsem potkala kluka, s kterým jsem začala chodit, utíkali jsme spolu, a díky lepší energii z chození jsme je i setřásli z dosahu. Pak jsem tomu klukovi řekla, že odjíždím z USA, protože v takové realitě být nechci, a odešla jsem od něj na letiště.

U okénka, kde se prodávají letenky, jsem se paní zeptala, kam by mi doporučila letět, aby tam tato energie nebyla. Ona řekla nějaký stát, který byl klidný, ale byl v Jižní Americe. Řekla jsem jí, že chci někam daleko, třeba do Evropy, a jaká země je tam bezpečná. Ona řekla, že Česká Republika je jedna z nejbezpečnějších. Jelikož jsem byla ve snu a v ČR jsem měla tělo, tak jsem se naladila, abych zjistila, jaké to tam je co se týče této energie. Cítila jsem, že tato zlá energie je v ČR (v této době) také zvýšená (i když ne tak, jako v USA), ale lidi to snáší líp a nevraždí kvůli tomu. Je to tam bezpečnější z hlediska zločinu, ale z hlediska zlé mimozemské energie to tam je lepší jen o trochu (zatímco v Jižní Americe byl klidný stát, kde ta "energie chaosu" vůbec nebyla). Nakonec jsem letěla do ČR a sen skončil.

Tento sen se mi zdál v době, kdy v ČR foukal silný vítr (chtěla jsem ve snu zjistit, odkud to plyne - proč ten vítr u nás fouká, kde to vzniklo). Zdálo se mi, že ohnisko bylo v USA, jelikož tam mimozemšťani dělali pokusy na lidech, kteří byli na nějakém (asi seznamovacím?) zájezdu. Vyslali na ně něco, co bych nazvala "energií chaosu".