Dnes (30.3.18) jsem začala číst článek na alušce o celebritách ovládaných illumináty. Pustila jsem si první video a hned na začátku je věta "Pravdou je, že síla není v symbolech, jde o sílu, která plyne z našeho vědomí, podvědomí, a nadvědomí.". To mi připomnělo sen, který se mi jednou zdál:

Zdál se mi jeden sen, který jsem si chtěla zapamatovat, ale hodilo mě to do dalšího snu (který jsem si taky chtěla zapamatovat), a tak jsem ten první zapomněla. Ten druhý sen byl o tom, že ke mně přišel illuminát a chtěl mi ukázat nějaký symbol. Letěli jsme se tedy někam na něj podívat. Letěli jsme nad mořem (já bez těla jako vědomí, on to bez těla ještě myslím neuměl, tak letěl v těle). Doletěli jsme k pevnině, vznášeli jsme se ve vzduchu nad mořem s výhledem na pevninu, a jak jsme se zastavili, tak jsem si také zhmotnila tělo. Na pevnině byla pláň, která končila útesem, pod kterým bylo moře, které naráželo na ten útes. Vypadalo to podobně, jako tady (docela se tomu místu podobá místo Arkona). Na té pláni byla mýtická zvířata (to bylo místo, které nepocházelo ze mě - tzn. jako sen, který by se mi zdá z mého podvědomí). Bohužel jsem ta mýtická zvířata jednotlivě moc neviděla, byli jsme ještě moc daleko, ale věděla jsem, že tam jsou a viděla jsem je z dálky. Pak jsme přiletěli blíž k místu, kde byl na zemi "nakreslený" (no spíš vysázený a vyrytý) symbol. Jak jsme k němu letěli, tak jedno z těch mýtických zvířat spěchalo k tomu symbolu, aby ho zakrylo (abych ho já neviděla, illuminát už ho znal). To zvíře byl veliký pes a vypadal hodně podobně jako Falco z Nekonečného příběhu (film). Jenom byl ten pes trochu reálnější a byl bílý s odleskem do světle modré myslím.

(Do svého deníku jsem si tento sen popsala bohužel jen velmi, velmi hrubě, tak píšu spíš zpaměti.)
Zrovna nedávno psala Aluška o filmu Nekonečný příběh a o psovi Falco: "Falco ve filmu zastupuje ochranu a vedení Konstruktivní síly Vesmíru, napojení na vlastní Zdroj. Když Atrej sedí na Falcovi a letí s ním oblohou, je to symbolické spojení této síly s vědomým člověkem, kdy ho tato síla vede a chrání." (Zdroj.) Tehdy se mi připomněl tento sen také a chtěla jsem o něm napsat, nakonec jsem to odložila a připomenul se mi po pár dnech znovu.. Pro mě ten sen nic moc neznamená (proto jsem ho do deníku zapsala jen hodně stručně), ale možná to je pro někoho důležité.


Ten veliký pes tedy bránil ve výhledu na ten symbol a nechtěl odejít, nakonec ho zalehnul. Illuminát zhmotnil velkého černého draka, kterého mohl ovládat pomocí své mysli. (*vsuvka: V jiném snu-který na web nenapíšu, protože ani nevím, kdy se mi zdál-se mi zdálo, že lidi v systému jsou na určitých stupních, tzv. hierarchii, a dle toho mají systémem dané schopnosti např. zhmotnit si pistoli v nouzové situaci nebo něco jiného, dle jejich postavení. Byli to "obyčejní" více postavení lidi jako třeba manažeři, kteří ale pracovali pro systém.) Illuminát toho draka poslal proti velkému psovi, aby ho odehnal. Drak psa od symbolu vyhnal, protože byl silnější, i když byli podobně velcí. Tedy už jsem symbol mohla vidět - byl to půlkruh otočený směrem dolů, který byl rozdělený na třetiny. Uprostřed byla žena a po každé straně rostla myrtha. Raději přikládám obrázek pro lepší představu:

obrázek


Vypadalo to jako symbol vyrytý např. klackem do země (hlíny), přičemž v těch dvou krajních třetinách rostla nízká keříkovitá rostlina s fialovými kvítky, vypadala stejně jako tato. Ta roslina vyplňovala celou plochu těch dvou krajních třetin symbolu a končila růst přesně na hranicích těch dvou třetin. Kolem symbolu všude kolem byla pláň, tedy rostla tam tráva.

S touto rostlinou jsem se nikdy předtím nesetkala, zadala jsem do vyhledávače "rostlina myrtha" poté, co jsem se probudila, a byla jsem překvapená, že rostlina s tímto názvem opravdu existuje vypadá úplně stejně, jako v tom snu (i když tedy dle fotek vyhledávače existuje ve dvou variantách, s bílými květy nebo s fialovými). Illuminát mi ve snu řekl, že ta rostlina se jmenuje "myrtha" (přejel mi před očima obraz písmen slova jak jdou za sebou a byla důležitost v každém písmenu, tedy i v tom "h" navíc), i když ve skutečnosti se rostlina jmenuje "myrta". Na internetu jsem našla, že myrta je jednoznačným symbolem nevinnosti, věrnosti, nehynoucí lásky a manželství, myrta obecná byla zasvěcena bohyni lásky a manželství Venuši Afrodité, ale zároveň byla i rostlinou smuteční.

Žena v tom snu (v prostřední třetině) byla namalovaná na obraze, byla nahá a kolem ní vlála bílá stuha, která jí zakrývala intimní partie, vlevo dole (z jejího pohledu, z našeho pohledu vpravo) vedle ní byl keramicný džbán, podobný jako ten na obrázku, ale trochu jiný. Ta žena se jakoby pro něco natahovala směrem vpravo nahoru (z jejího pohledu, z našeho pohledu vlevo). Měla dlouhé vlasy této barvy. Obraz, který jsem ve snu viděla, jsem na internetu nenašla, ale našla jsem ženu, která vypadá velmi podobně jako ta ve snu, jen je omotaná hadem, zatímco okolo té ve snu vlála bílá stuha (viz odkaz na obrázek Lilit v tomto odstavci).

Tento symbol je prý nějaký tajný illuminátský symbol, který nikdo nezná. Říkal mi, že si lidi myslí, že žijí svobodně ve 12ti dimenzích vytvořených pro ně Bohem, ale že ve skutečnosti žijí ve 3D a ještě k tomu asi v "podsvětí", jelikož když dáte symbol stromu života (*vsuvka: V jiném snu-který na web nenapíšu, protože ani nevím, kdy se mi zdál-se mi zdálo, že jsem společně s jedním bývalým lezla po stromu života a asi jsme z něj jedli jablka-to už si nepamatuju-a illuminátům se to nelíbilo, protože věřili tomu, že se ho nesmí nikdo ani dotknout a oni byli strážci toho, aby to lidé dodržovali) do kruhu, tak horní polovina kruhu představuje normální svět, zatímco kořeny rostou "z vody" z podsvětí. Voda (a vodní svět) je symbolem pro emoce (a pro vývoj emocí) a vzduch (svět na pevnině, který je nad vodou) je symbolem pro člověka, který již prošel "vodním=emočním" vývojem a dostal se nad hladinu. Myrtha je symbolem toho, že realita je pouze náš odraz či že si tvoříme realitu sami a dle toho symbolu žije každý člověk v "iluzi", ve světě, který si stvořil sám (svými strachy, myšlenkami, touhami), což ale není pravý svět (který by pro něj vytvořil Bůh a který by byl mnohem lepší). V tom "pravém" světě by mělo být 12 dimenzí, neměl by být rozdělený na podsvětí a normální svět (tedy na svět vody=emocí a svět vzduchu), ale měly by tam být emoce se stavem, kdy umíme emoce zvládat, propojené. Tedy pokud jsem si to dobře vyložila, že ten tajný symbol měl znamenat uvěznění člověka ve "spodní" 3D dimenzi.

Pak jsem se v tom snu šla zeptat nějaké obyčejné paní (cca 45 let), jestli ví o tomto tajném symbolu. Ukázala jsem jí v mysli ten obraz ženy, řekla jsem jí o těch 12ti dimenzích a ona mi řekla, že všichni přeci ví, že v bibli je symbol ženy v celém kruhu (tzn. není uvězněná jen v jedné šestině kruhu) a je tam 12 dimenzí (myslela si tedy, že platí svět Boha, jak mi řekl illuminát, že si to lidé myslí a nikdo neví, že žije v omezeném světě).

Po probuzení jsem ten sen někomu (cca 30 let) ve zkratce řekla a řekl/a mi na to, že snad všichni ví, že tento svět je vězením a že jsme uvězněni ve 3D dimenzi. Tak nevím. Přikládám ještě jednu ilustraci:

obrázek


Pak sen pokračoval tím, že jsem poslala tvořivou energii do toho symbolu. (*vsuvka: V jiném snu-který na web nenapíšu, protože ani nevím, kdy se mi zdál-se mi zdálo, že jak jsem napsala na internet něco proti illuminátům, tak jsem je ve snu pak vyhledala a řekla jim svůj prohřešek-illumináty to však nezajímalo-protože jedna moje část upřímně věřila tomu, že jsou vyvolení od Boha, protože oni tomu doopravdy věří a jedna z konstruktivních částí člověka vždy uvěří tomu, čemu upřímně věří druhý.) Tedy proto, že jedna moje část věřila, že jsou illumináti dobří, jsem poslala tvořivou energii do toho, co mi illuminát ukázal. Díky tomu se spustil symbol v činnost a do Evropy začali proudit uprchlíci tak, aby na jednu bílou ženu byli dva muži tmavší pleti. Illuminát se na mě rozzlobil, jelikož tu uprchlíky nechtěl. Byla to ale vina toho symbolu (či toho, kdo ten symbol stvořil) - jelikož byl ten symbol zlý, tak spustil zlé věci na světě. Illuminát mi to, co je obsahem symbolu, vlastně ukázal kdysi v realitě s tím záměrem, abych mu pomohla zabránit uprchlické krizi (věděl o tom dopředu že se to stane a nechtěl to - já jsem nevěděla, jak bych mohla illuminátům pomoci). Bohužel dle tohoto snu jsem to ještě zhoršila a to jsem jednou v realitě cestovala do "hlubších" dimenzí a narazila jsem na tento kód, který ovládá věci ve světě, viděla jsem co se stane, neuměla jsem to zrušit a říkala jsem si, že to vytvořil někdo silnější než já (a přitom jsem to byla já, i když jsem to nevytvořila pouze dodala energii, tak je to fakt ironie..).


Ohledně toho článku o celebritách ovládaných illumináty (viz první odstavec tohoto článku) by mě zajímalo, jak to je s Justinem Bieberem - v jednom článku na internetu (bohužel ho už nemůžu najít) řekl, že miluje a vždy miloval Selenu Gomez, ale v hudebním průmyslu se setkal s reptiliány (s lidmi, kteří vzali lidské dítě, nařízli mu žíly a nechali ho před sebou na stole pomalu vykrvácet, přičemž se živili jeho energií či pili jeho krev? Už si to moc nepamatuju, ale myslím, že to byli zároveň i pedofilové), kteří vzali Seleně Gomez dítě, které spolu čekali (násilný potrat). O pár měsíců později na internetu vyšel článek (toto převzal Cosmopolitan-originální článek, který jsem tenkrát četla, je už také smazaný), že mnoho lidí na vlastní oči vidělo, jak se Justin Bieber proměnil na většího ještěra a bylo to velice strašidelné, vypadal zle (jako že je ten ještěr zlý). Když se na to média Justina ptala, jestli je reptilián, tak řekl, že ano. To by mělo jednoduché vysvětlení - promluvil, tak ho nahradili reptiliánem, ale právě o Justinu Bieberovi se mi zdál (kdysi,cca rok až dva zpátky-poté, co jsem večer poslouchala jeho písničky) sen a ten tuto teorii vyvrací:

Byla jsem holkou, která je vzhledově trochu podobná jako já a chodila jsem s Justinem Bieberem. Protože mi ta holka byla vzhledem i povahou trochu podobná, tak jsem se v jejím těle cítila "jako doma" (podobně jako ve svém). Justin Bieber této holce koupil byt, ve kterém byl bazén. Plavali spolu, pak se spolu vyspali, měli pěkný vztah. Scházeli se hlavně v tom bytě. Pak ale Justina Biebera chtěly další holky a on si s nima začal, vztah s touho holkou se rozpadl. Dle tohoto snu byl Justin Bieber normální kluk, který pouze neuměl odmítnout holku/fanynku, která ho chce, aby ji nezranil a raději jí vzal na rande či se s ní vyspal. Proto vystřídal hodně holek, i když je všechny nemiloval, prostě jim nechtěl ublížit. Dle tohoto snu pro něj Selena Gomez byla pouze bývalka a nebylo to tak, že by ji stále miloval (jako se psalo v tom prvním článku) a ani to nebyl reptilián (tenkrát, když chodil s holkou z mého snu).

Po probuzení jsem si hledala bývalé přítelkyně Justina Biebera na internetu a našla jsem tam fotku přesně té holky, v jejímž těle jsem ve snu byla. Ta holka je dle snu docela vyspělá (moudrá), Justin Bieber byl dle snu nevyvinutý v té jedné věci (že neuměl odmítnout ženu, která po něm toužila a raději jí hrál divadlo, aby ji nezranil), jinak to byl dobrý člověk (normální kluk). Takže by mě zajímalo, kde je pravda - v tom snu, co se mi zdál? Ten vypadal docela reálně, ale dle toho snu mu na Seleně Gomez až tak nezáleželo a tu holku, v jejímž těle jsem byla, měl rád. I když v tom snu jsem to viděla z pohledu té holky a jí to připadalo, že jí má rád, že na bývalce mu nějak zvlášť nezáleží (že už na ní zapomněl, ale skutečnost mohla být jiná, jelikož se v říjnu 2017 dali znovu dohromady - to už to byl ale dle druhého článku reptilián - v březnu 2018 se zase rozešli). Záhada, která nejde vyřešit - časová posloupnost:

- Justin chodil se Selenou (opakovaně)
- poté, co se "nadobro" rozešli, chodil chvíli (pocitově ze snu měsíc až pár měsíců) s tou holkou ze snu - měl ji rád, na bývalku Selenu nevzpomínal
- po rozchodu s touto holkou to dále střídal
- pak učinil přiznání, že vždy miloval pouze Selenu a že jim vzali dítě a ve vztahu bránili a že jen díky tomu se jejich vztah rozpadl
- pak se objevil článek, že ho lidi viděli jako reptiliána
- pak se dal se Selenou dohromady a zase se rozešli

No dává to někomu smysl? Pokud měl rád vždy Selenu, proč na vážno chodil s jinou a na ní ani nevzpomněl? Proč by poté, co učinil odhalení reptiliánů (a neměl je rád), řekl, že je sám reptilián? (tedy pokud to byl stále on)

Jediné vysvětlení by bylo, že měl rád Selenu Gomez, pak se nuceně rozešli, snažil se na ní zapomenout a tak si našel vážný vztah a nemyslel na ni, ale nešlo mu to a tak začal střídat holky aby se "odreagoval" a zapomněl na to, co se jim stalo. Pak už to nevydržel a vystoupil v médiích, kde řekl pravdu (ten článek byl hodně emotivní a věřím mu, stejně jako věřím i výpovědi těch mnoha lidí, kteří ho viděli jako reptiliána a svému snu taky věřím). A dál už by ho museli vyměnit za reptiliána, což je docela drsný konec příběhu.