Byla jsem v nějakém snu a uvědomila jsem si, že to je sen. Normálně, když si toto uvědomím, tak mi to je jedno a lucidně nesním :D Nechám ten sen dál plynout, jako bych ho nemohla ovládat (i když můžu). Někdy to je proto, že nevím, co bych chtěla dělat. A někdy je to proto, že jsem jakoby líná něco vymýšlet nebo mít svobodnou vůli a je mi to prostě jedno, co se děje nebo jak to říct.

Ale teď jsem si řekla, že si zkusím něco hezkého užít. Jak jsem si uvědomila, že to je sen, tak ta realita se stala hezčí. Byla jsem v nějakém domě, nevím kde a proč. Zkoumala jsem tam hezkou dlažbu, abych se udržela v tom lucidním snu a abych ho upevnila. Pak jsem šla co nejvýše a vylezla jsem oknem na střechu. Realita mě přesvědčovala, že je reálná, ať to nedělám, ale já jsem chtěla lítat. Tak jsem skočila a vzduch mě začal příjemně nadnášet. Objevil se tam nějaký malý kluk (vylezl tím oknem za mnou když mě viděl) a chtěl mi to hezké překazit a zároveň se bál, že spadnu a zabiju se, a tak po mně skočil a za nohy mě stáhl dolů. Nevěděl, že to je sen. Já jsem si řekla, že si ho nebudu všímat, že mi kazí zábavu, ale on mi ještě řekl, že támhle naproti je bazén (a ukázal mi, kde je). Potápění mám velice ráda, tak jsem nakonec byla ráda, že mi to ukázal, a šla jsem do bazénu. Potápěla jsem se a dávala jsem pozor, aby mi realita nespadla do běžného snu. Pak ten kluk, bylo mu asi 8, došel za mnou do toho bazénu, skočil na mě, zabořil se mi do prsou a to už jsem poznala, že to je můj kluk když mu bylo 8 let. Mně bylo něco přes 20 v tom snu. Pak se ke mně přitiskl zezadu svýma plavkama přes moje plavky a za pár vteřin se udělal (řekl mi to). Chtěl se mnou chodit, tak jsem mu řekla, že bych chtěla při chození sex a on nevěděl, co to je, ani jak se to dělá. Řekla jsem si, že se to časem naučí až doroste (že počkám), přenesli jsme se v čase, a začala jsem s ním chodit když mu bylo 16 (mě bylo pořád 20), ale tady už se lucidní sen překlenul do snu normálního.

Toto byl trochu úchylný sen (ze strany toho 8 letého kluka), ale přítel mi potvrdil, že se mu prý už v 8 letech líbily holky a nejvíce starší s prsama v bikinách, ideálně blondýny s dlouhýma vlasama. Já tedy na děti nejsem, ale už se mi ve snu zdálo, např. že byl bývalý kluk holkou, tak jsem se vyspala s holkou (protože jsem vnímala jeho duši a tělo nebylo tak podstatné), i když mě holky nevzrušují. Tady u toho malého kluka jsem na nic sexuálního nemyslela, ale jak jsem zjistila, že to je můj kluk, tak i když jsem si s ním nic nezačala, tak jsem čekala, až doroste, zatímco kdyby to nebyl můj kluk, ale nějaké jiné dítě, tak by mě ani nenapadlo na nějaké děcko kvůli chození=sexualitě čekat).

Dále mi přítel řekl, že dle popisu ta budova vypadala jako jeho ZŠ. Jednou se mi v jiném snu zdálo, že jsem zaletěla navštívit přítele do jeho dětství (když mu bylo asi 10 let) a v tom snu jsem viděla dům, kde bydlel v dětství. On mi v tom domě dvě věci ukázal. Po probuzení jsem mu ty dvě věci popsala a říkal, že to úplně souhlasí. V realitě jsem tam nikdy nebyla ani mi o tom nevyprávěl (jediné, co mi vyprávěl, bylo to, že to byl velký dům, ale jinak jsem žádné detaily nevěděla).