Když jsem si pořídila prsten atlanťanů, tak se mi zdálo, že mi ten prsten s něčím pomáhal (myslím, že to bylo uvědomit si sama sebe v těle). A také mi pomáhal překonat minulost díky nadhledu.

Podobný sen se mi zdál ještě někdy později, když jsem si pořídila jinou věc z podobné kategorie výrobků, tak taky něco v tom smyslu, jak to účinkuje.

U prstene atlanťanů se mi v realitě stalo, že když jsem ho pořídila, postupovala jsem podle návodu - nejdřív ho nosit 24 hod u sebe, pak ho nabíjet svojí energií a nějak ho aktivovat (už si to přesně nepamatuju, to vše se dělalo pouze jednorázově). Jak jsem ten prsten nabíjela svojí energií, tak jsem pak cítila, jak "hřeje" v ruce. Byla jsem ráda, že jsem ho dokázala energeticky nabít, když potom ke mně něco nehmotného přišlo (nějaké pole) a všechnu energii vzalo mně i z toho prstenu (najednou v něm už žádná energie nebyla). Nevěděla jsem, co se děje. Běhěm chvilky jsem dostala menstruaci a to mně jenom utvrdilo v tom, že menstruaci řídí nějaký egregor. Už předtím jsem si to myslela proto, že když jsou ženy často spolu, tak se jim menstruace synchronizuje a dále jsem jednou byla v práci, kde jsem si povídala s kolegyní. Při tom na mě z jejího těla něco útočilo a "boxovalo mi to do břicha", začal mě během chvíle pobolívat podbřišek, jako kdybych právě dostávala menstruaci. Říkala jsem si ale, že to není možné, jelikož jsem termín v tu dobu neměla a ani zdaleka se neblížil. Už jsem se s ní nechtěla moc bavit, trochu jsem se odtáhla. A ta kolegyně mi říká, že jí není moc dobře, jelikož právě dostala menstruaci a jestli nemám tampón. Přímo z jejího břicha jsem vnímala takové energetické prodloužení, které "boxovalo" do mého břicha a snažilo se to na mě (také) napojit. Takto se chovají některé egregory.

O prstenu atlanťanů se mi zdál ještě jeden sen. Ten jsem si nezapsala, ale vím, že to bylo na Silvestra 2017. Byla jsem doma a kromě chlebíčků jsem to neslavila. Nechtěla jsem pít alkohol, ale během dne (asi kolektivní vědomí) mě to přemlouvalo, že bych si mohla dát. Odmítla jsem a když jsem byla v obchodě, tak jsem žádný alkohol nekoupila. Večer (cca kolem desáté hodiny) jsem toho ale trochu litovala, protože jsem sama dostala chuť na alkohol nebo chuť jít někam do hospody popíjet a slavit s kamarády (přitom alkohol už delší dobu nepiju, tak nevím, kde se to ve mně vzalo). No ale byl už večer, v obchodech zavřeno, a jelikož jsem se nedávno přestěhovala do jiného města, tak jsem měla kamarády v jiném městě (tam, kde jsem bydlela dřív) a na cestování po čr už bylo pozdě. Tak jsem šla ještě před půlnocí spát, že to zaspím. Nemohla jsem usnout, ta touha slavit s kamarády byla silná, ale nakonec jsem nějak po půlnoci usnula.


Zdál se mi sen, že jsem v tom městě, kde jsem dříve bydlela, v nějaké hospodě s kamarády, piju alkohol a slavíme. Pak tam přišel illuminát a jak se ke mně blížil, tak se mi na ruce zlomil prsten atlanťanů a poté se rozpadl na prach.. Byla jsem jakoby bez ochrany, ale řekla jsem mu, že se s ním nevyspím a tak šel za jinou holkou (protože chtěl energii a neuměl ji získávat jinak než sexem od holky, např. povídáním, protože měl nějaké předsudky že to jinak nejde - a to tu energii nechtěl získat destruktivním způsobem zrovna). Takže jsem sice byla "abstinent", ale celou noc na Silvestra jsem chlastala v hospodě a ráno po probuzení jsem po tom snu cítila, jako bych měla trochu kocovinu. Byla jsem v tom snu v hospodě, kterou neznám a která dle mě na tom místě v realitě neexistuje, ale pak jsem se dozvěděla, že tam nedávno otevřeli novou kavárnu nebo bar a ta vevnitř prý vypadá podobně jako se mi zdálo (ale jistě to nevím, v realitě jsem se dovnitř nešla podívat).

Poučení je to, že když si pořídíte nějakou ochrannou věc, tak se Vám ve snu může ukázat, (jestli a) jak funguje. A další poučení je to, že pokud chcete žít zdravě, odepřete si alkohol, a nějaká vaše část touží jít popíjet s kamarády, tak se tomu asi nevyhnete :D (pro mě je realita ve snu podobně skutečná jako když jsem vzhůru, i když většina snů není stejně reálná jako skutečnost, jsou zmatené, některé mohou být zamlžené nebo tmavé, ale to, co se v nich děje - ten obsah a energie - jsou pro mne podobně skutečné)