Viděla jsem toto video na youtube a vzpomněla jsem si na jeden sen, který se mi kdysi zdál.

Byla jsem v Praze a chodila jsem někde okolo bývalého bydliště, s někým jsem se možná sešla, ale pak jsem se rozhodla, že nepůjdu "po lince snu" (kam mi sen určuje), ale že se zčista jasna sbalím a odejdu někam pryč. Takže jsem porušila dějovou linku snu a prostě jsem odešla. Nejprve byla realita snu normální, pokračovala jsem v okolí, kde to znám. Ale jakmile jsem se dostala dál, přišla jsem na místo, kde "sen" nebyl ještě vytvořen. (realita ve snu nebyla ještě vytvořena)

Tím, že jsem šla rychleji a nelogicky pryč (namísto abych následovala "scénář" snu), jsem asi narazila na "okraj snu" a za tímto okrajem nic nebylo! Byla tam tma a prázdno, žádné okolí a žádná hmota. Ve snu byla "realita" vytvořená tak, že předpokládala, že se budu držet dějové linky a půjdu s kamarádama tam, kam mě zvou, abych s nima šla. Nikdo nepočítal s tím, že půjdu někam úplně jinam (a ještě k tomu bez motivu "do neznáma")..

Nevím, čím to bylo, ale narazila jsem na "konec snové reality" tak, že jsem viděla, že (pro mě) je vytvořeno přesně to, co vidět mám, jen to, kam jít mám, a se "zbytkem reality" si nikdo hlavu nelámal (asi proto, že nepočítal, že bych mohla jít jinam).

Vždycky mě zajímalo, co by se stalo, kdybych z ničeho nic impulzivně odešla "do světa" (do neznáma na nějakou výpravu například) a díky tomuto snu jsem to zjistila.. Nebylo by tam nic.