Tato kniha je vhodná pro ženy, které mají problém se svou ženskostí či ženskou energií (nebo problémy v partnerských vztazích, s muži..). Mně ta knížka moc nového neřekla, skoro se vším souhlasím (souhlasím se vším kromě toho, že muži nejsou od přírody monogamní - podle mě jsou, protože kdyby ženy byly monogamní a muži ne, tak by se k sobě nehodili a mohli by vzájemný vztah rovnou zabalit, pokud by se neshodovali ani v této nejzákladnější věci). Ale jinak kniha popisuje ve všem ostatním dobrý (doplňující se) vztah muže a ženy, jak by to mělo plus mínus fungovat tak, aby byli všichni spokojení.

Abyste věděli, o čem kniha přesně je, podívejte se na stránky autorky: https://zenajelaska.cz/ (jsou tam i videa, ale mně se kniha četla lépe a vyhovovala mi více, než videa)

Ještě mám vlastně jednu námitku - nejsem si jistá, jestli vztah tvoří pouze žena a jestli za všechno může žena (v hodně případech ano, ale asi ne vždy). Podle mě se mají naopak muži hodně co učit, co se týče vztahů (a myslím si, že snad na tom nejsou "geneticky" tak špatně, aby se to nemohli nikdy naučit).

A co je v knize dobrého? Všechno ostatní. Asi bych musela psát recenzi během čtení, aby to za něco stálo. Takže to nechám jako překvapení pro případné čtenáře, co se v knize píše..:)...