Čemu se budu nyní na webu nějaký čas věnovat?
- Na tento web už jsem napsala takový "základ", který jsem chtěla napsat, a tudíž už se mu tolik věnovat nebudu a budu psát články sporadicky (takže si stačí nastavit odběr jen jednou týdně).

- Do rubriky Info jsem přidala odkaz na článek Ze zahrádky.
- Do rubriky Zemědělství jsem přidala odkaz na článek Biouhel.
- Do rubriky Léčba jsem přidala odkaz na článek Zuby.
- Do článku Léčba jsem přidala odkaz na článek Rakovina.
- Do rubriky Zemědělství jsem přidala odkaz na video Jak lehce rozšířit les.
- Do rubriky Zemědělství jsem přidala odkazy na články Nedotýkej se mne železem.
- Do rubriky Okult jsem přidala odkazy na články Fiktivní rozhovor a Channeling.
- Do rubriky Zpověď jsem přidala odkaz na článek Závislosti.
- Do rubriky Okult jsem přidala odkaz na článek levice vs. pravice.
- Do rubriky Emoce jsem přidala odkaz na článek Jak vznikají emoce.Aktuální články (posledních 10 článků):


.. Tři cesty duchovního vývoje

.. Vnímání

.. Jak vyřešit všechny problémy .

.. Špagety s dýňovou omáčkou .

.. Dýňové "špagety"

.. Říjen 2019

.. Pizza z listového těsta .

.. The Body Snatchers

.. Sugar Blues

.. PedofilovéAktualizace článků (posledních 10 aktualizací):


8.2.2020 akutalizován článek Chemtrails:

- dopsáno:

Nebo jsem našla tento návod na "octování": Proti jedům, které nám téměř denně letadla financovaná "elitami" rozprašují po obloze působí nejlépe ohřátý ocet. Zkusme dát hrnec s teplým octem ven vždy, když se na obloze objeví výrazné čáry. (zdroj)

7.2.2020 akutalizován článek Čas:

- dopsáno:

= vývoj je také iluze, i když ten, na rozdíl od času, za určitých podmínek reálně existuje).

6.2.2020 akutalizován článek Matrix:

- dopsáno:

Ještě jsem našla články k tématu zde a zde.

17.12.2019 akutalizován článek Vzduch:

- dopsáno:

4.) Měřič CO2 - Tento měřič upozorní (začne pípat), kdy je v místnosti vydýchaný vzduch natolik, že je potřeba otevřít okno. Větrat by se mělo už při dosažení 600 jednotek, jelikož je ale ve vzduchu venku cca 450 jednotek, tak je této hodnoty dosaženo hned (to bychom mohli mít otevřená okna non-stop). Větrat by se tedy mělo, až když hodnota CO2 v místnosti stoupne na 1000 jednotek, či příp. maximální hodnota vydýchaného vzduchu, kdy už přichází únava je 1500 jednotek (jednotka = asi PPM).

Přístroj musí být takový, že technologie měření je "Dual Beam NDIR" - jiný přístroj než s touto technologií nemá smysl kupovat. I tato technologie měří CO2 pouze přibližně, ale levnější přístroje si pletou i třeba vodní páru (např. z vaření) s CO2 a měří díky tomu velice nepřesně = nedá se podle toho orientovat (vyzkoušeno). Zatímco přístroj s touto technologií měření se blíží realitě a dá se podle naměřených hodnot orientovat, co se týče otevírání oken (kdy vyvětrat, poradí dobře).

Tento přístroj není nutné mít, pokud ale nechcete na otevírání oken myslet, tak je to dobrá pomůcka (nebo pokud máte automatické otevírání a zavírání oken, tak se tento přístroj velice hodí, abyste mohli větrání správně nastavit).

5.) Sítě proti prachu do oken - Nově se začínají prodávat sítě do oken (podobný princip jako sítě proti hmyzu), které jsou proti prachu a proti chemtrails. Musíte vybrat takové, které jsou vyrobeny z nanovláken a odchytávají částečky od PM 2,5. Přeci nebudete čistit vzduch čističkou vzduchu, abyste při větrání neustále dodávali prachové částice do bytu (a chemtrails). Bylo by to ideální řešení, avšak tato síť má jednu (velkou) nevýhodu, kterou jsem popsala dole (na konci článku v posledním odstavci) ve své zkušenosti.
...
Co se týče měřiče CO2, tak nevýhoda přístroje je ta, že "prudí" = pípá, že je nutné otevřít okno (to pípání je možné vypnout) - toto je ale i jeho výhoda, protože nemusím přemýšlet, jestli už mám nebo ještě nemám otevřít okno (jestli už je vzduch vydýchaný a nebo ne), nemusím na to myslet vůbec, protože kdykoli se vzduch vydýchá, tak mě přístroj pípáním upozorní (proto pípání nechávám zapnuté). Už jsem si takovéto větrání zvykla a cítím se s tímto přístupem dobře (v novostavbě nestačí vyvětrat ráno a večer, musí se větrat cca každé 2 hodiny, protože stěny i okna izolují a vzduch se v místnosti nemění - pro novostavby tento přístroj vřele doporučuji). Když jsem dříve nebydlela v novostavbě, tak jsem tento přístroj nutně nepotřebovala, protože stačilo vyvětrat ráno a pak až večer. Pokud se však v místnosti vzduch přirozeně nemění a člověk je např. skoro celý den doma, tak je tento přístroj výborným pomocníkem (na noc ho vypínám, aby mě nebudil). Také je dobré, že na vyvětrání místnosti nezapomenu, protože mnohdy se člověk do něčeho zabere a zapomene vyvětrat, a pak je malátný atd. Díky tomuto přístroji se cítím celkově méně unavená, zlepšení přišlo cca po týdnu až 14ti dnech (po delší době, co jsem začala větrat "na povel" přístroje).

Pokud byste chtěli vědět, jaký přístroj mám, tak se jmenuje "Voltcraft CO-60, CO2".

Velkou nevýhodou sítí do oken je, že se již po pár měsících používání zanesou natolik, že nepropouští téměř žádný vzduch. Dají se umýt ve sprše (dle návodu by to mělo pomoct, jelikož jsou omyvatelné), to jsem ještě nezkoušela. V létě to není problém, protože můžeme mít neustále otevřená okna (např. na ventilačku), a vzduch se pomalu ale jistě mění. V zimě však při dlouhém otevření oken začne být v místnosti zima a krátké otevření oken na vyvětrání nestačí (když jsou v oknech tyto sítě). Zatím z nich mám smíšené pocity, v praxi se mi ještě moc neosvědčily.

Pokud byste chtěli vědět, jakou mám značku, tak se jmenuje "Respilon".


19.10.2019 akutalizován článek Voda:

- dopsáno:

RO + šungit + GANS - toto aktuálně používám: Reverzní osmóza vodu dokonale přefiltruje, tuto vodu naliju do "Magravs Energizer & Alkalizer" (=GANS) na 24 hodin, který vodu energetizuje pomocí plazmového pole. Potom vodu přeliju do karafy, ve které je na dně šungitová drť (100g na 1l vody) a tuto karafu nechám v lednici po dobu 2-3 dnů. Po této době je voda mineralizovaná (včetně železa a fullerenů) a alkalizovaná. S touto kombinací úpravy vody jsem nyní velice spokojená.

29.9.2019 akutalizován článek CO2:

- dopsáno:

Nakonec jsem zjistila, že jsem měla vadný měřič a po přeměření jiným přístrojem mi opravdu vyšla koncentrace CO2 ve vzduchu venku 300-400ppm!

22.9.2019 akutalizován článek Klouby:

- dopsáno:

Pro kloubní výživu použijte tento jednoduchý recept.

17.9.2019 akutalizován článek Matrix:

- přidán odkaz na tento článek

15.9.2019 akutalizován článek Chutě:

- přidán odkaz na tento článek

11.9.2019 akutalizován článek Ostatní:

- dopsáno:

L-Glutamine by mohlo být vhodné užívat (ale pouze vyrobený fermentací) - viz odkazovaný článek.