Čemu se budu nyní na webu nějaký čas věnovat?
- Budu psát asi úvahy nebo výpisky z knih, ještě uvidím. Také se budu věnovat receptům.

- Do rubriky Podpora zdraví jsem přidala novou podrubriku Doplňky stravy.Aktuální články (posledních 10 článků):


.. Laskavá pozornost

.. Život bez já

.. Rychlé halušky

.. Mandlová smetana

.. Kachna (pečená)

.. Příčiny nemocí .

.. Začínáme .

.. Úvod

.. Jen já

.. Ilumináti a základní příjem .Aktualizace článků (posledních 10 aktualizací):

15.11.2018 akutalizován článek Jen já:
- dopsáno: Narazila jsem na část textu, která vystihuje "smysl" této techniky:

" ...když nevíte, kdo jste, odkud a kam jdete, co máte, co vám náleží a necháváte se zpochybnit iluzí vlastní nedostatečnosti, dáváte svou energii k dispozici. Stává se volnou, bezejmennou energií, kterou může snadno někdo použít na tvoření něčeho proti vám.

A nejvíc bezbranní jsme vůči vlastní energii v cizích rukou. "

(Zdroj.) Bez ohledu na zbytek článku, s tímto zkopírovaným textem souhlasím a metoda "existuji jen já" by měla právě s tímto pomoci (zvýšení sebevědomí ..sebe-vědomí = vědomí sebe, což není srovnávání se s druhými ani povyšování se nad druhé - naopak to s druhými lidmi nemá vůbec nic společného a proto je na to nejlepší tato technika).

10.11.2018 do rubriky Zdraví - Jídlo a pití:
- přidán odkaz na články ohledně mikroplastů v kohoutkové (i balené) vodě po celém světě a mikroplastů v pitné vodě v ČR

7.11.2018 akutalizován článek Chemtrails:
- dopsáno:
Na stránkách tadesco.cz jsem v komentáři četla (bohužel už daný komentář nemohu dohledat, jinak bych sem dala odkaz), že je dobré dát do každé místnosti v domě/bytě mističku s kvasným octem lihovým (!ne s přírodním jablečným ani vinným octem apod.!). Ocet se bude pomaličku odpařovat do vzduchu v místnosti a zneutralizuje těžké kovy (vyzkoušela jsem a nesmrdí to = ocet není cítit). Díky tomu přestane být vzduch (alespoň v daném pokoji) jakousi "emulzí" a budete moci zase volněji dýchat (od určité doby jsem si totiž všimla, že vzduch už není to, co býval - místo normálního čistého vzduchu člověk dýchá jakousi "tekutou emulzi" a to mi nedělalo dobře. ..a všimlo si toho víc lidí, např. tento článek o tom pojednává ..daný článek pojednává o tom, čeho jsem si sama všimla, a teprve pak jsem narazila na článek o tom, že vzduch už není to, co býval, ale je to jakási "chemtrails plazma").

Ano, jak (nejen) z odkazovaného článku vyplývá, jsme v jakési tajné/skryté "válce". Lidé se nezměnili, odjakživa se bojovalo (o půdu, zdroje, nadvládu, moc..) zbraněmi, lidé se zabíjeli. Dnes lidé předstírají, že žijí v mírumilovné společnosti (otevřené zabíjení je nepřípustné), a tak se bojuje skrytě (aby nikdo pokud možno ani netušil, že se o boj jedná). Bojuje se informacemi (např. označení existence chemtrails pouze za konspirační teorii), bojuje se za pomoci "éček" (a dalších příměsí, např. nanotechnologie) v potravinách (včetně GMO potravin - pomocí nich se také bojuje, jako je tomu u chemtrails, na dvou frontách: přímý vliv zdraví a vydírání/závislost), a také se bojuje pomocí chemtrails, ať už jsou použité pro "výrobu" sucha na objednávku (a tím skrytého vydírání národů), či "pouze" na to, aby se lidem otrávil vzduch (určitě není zdravé dýchat malé částečky kovů..). Zemřít "přirozenou smrtí" na nějakou např. plicní nemoc je přeci legální a nikdo se nad tím nepozastaví.. Podívejte se na tento dokument, ve kterém se otevřeně mluví o tom, jak dnes vydírání a skrytý boj za pomoci chemtrails probíhá
(u videa lze zapnout slovenské titulky):Tady v tom videu níže je vysvětleno, že z běžného motoru letadla nemůže vzniknout kondenzační stopa, která by na obloze přetrvávala několik hodin a je tam vyvrácen jediný argument "zastánců contrails" o 2. světové válce a o tom, že už i tam za sebou letadla zanechávala stopu a tak je to tedy normální (ve 2. světové válce měla letadla úplně jiné motory, než dnes):A na závěr video, abyste viděli, jak je problém vážný a jak moc velké sucho chemtrails ve skutečnosti způsobují
(na videu lze zapnout cz titulky):Kde všude se chemtrails vypouští? Odpověď jsem našla v komentáři u tohoto článku:
"Vse najdes na geoengineeringwatch.org. Sypou vsude s vyjimkou vetsi casti Afriky a Indie. (Sarka)"

Jak je možné, že se toto (u nás) děje, že to vláda dovolí? Odpověď jsem se dozvěděla opět v komentáři, tentokrát u tohoto článku:
"V roce 2007 se vláda připojila k projektu „EU–US Open Skies Agreement“ (lze dohledat jako smlouvu o otevřeném nebi) tím se vzdala jakéhokoliv vlivu co se bude dít nad územím čezka. (jandera)"

6.11.2018 akutalizován článek Játra:
- přidán odkaz na článek o ostropestřci (já ho beru až po očistě jater = až PO vyplavení kamenů)

5.11.2018 akutalizován článek Tlusté střevo:
- dopsáno "Asi nejlepší "mechanická" očista střev by měla být Sankhapraksalana (či Colonhydroterapie) - ani jedno jsem zatím nezkoušela. Já dělám před očistou jater 2-3 klystýry za sebou a to mi jako očista střev stačí."

30.10.2018 akutalizován článek Chemtrails:
- přidán odkaz na důležitý článek
- přidány výpisky z prvního videa a další..

29.10.2018 akutalizován článek Životní příběh:
- dopsán odstavec začínající na "V této práci se mi také jednou stalo to, že jsem se tam nudila a jako bych chtěla, aby byla nějaká zábava/akce"
- dopsán odstavec začínající na "A ještě se mi stala v něčem podobná věc v této práci - jednou jsem zkusila zavřít oči a představovat si, že odcházím do zdroje/pryč z tohoto světa/teleportuju se někam jinam."

28.10.2018 akutalizován článek Voda:
- přidány odkazy na články o tom, že jak reverzní osmóza tak i filtr berkey filtrují mikroplasty.

27.10.2018 akutalizován článek Maso:
- přidán odkaz na článek ohledně mořské soli

20.10.2018 akutalizován článek Září 2018:
- dopsáno "(Ohl. čárového kódu je lepší než otázku "Která iluminátská čísla čárový kód obsahuje?" si položit otázku "Která iluminátská čísla čárový kód neobsahuje?" - protože jsem zjistila, že čárový kód skrytě obsahuje všechna iluminátská čísla, co znám. ..Možná existují i iluminátská čísla, která neznám, a čárový kód je neobsahuje, a možná obsahuje čárový kód iluminátská čísla všechna.)"