Čemu se budu nyní na webu nějaký čas věnovat?
- Na tento web už jsem napsala takový "základ", který jsem chtěla napsat, a tudíž už se mu tolik věnovat nebudu a budu psát články sporadicky (takže si stačí nastavit odběr jen jednou týdně).

- Do rubriky Zvířata jsem přidala odkaz na článek Kočičí předení.
- Do rubriky Okult jsem přidala odkaz na článek Psychopati.
- Do rubriky Okult jsem přidala podrubriku Falešná učení.
- Do rubriky Odkazy jsem přidala odkaz na stránky Energie u Pramene.
- Do rubriky Vlasy jsem přidala odkaz na článek Proč je dobré mít dlouhé vlasy.
- Do rubriky Emoce jsem přidala odkazy na články Štěstí a Úzkost vs. spiritualita.
- Do rubriky Dýchání jsem přidala odkaz na článek Bránice.
- Do rubriky Móda jsem přidala podrubriku Oblečení a do ní odkaz na článek Kravata.
- Do rubriky Léčba jsem přidala odkazy na články Štítná žláza, Lupénka a Cukrovka.
- Do rubriky jsem přidala odkaz na článek .Aktuální články (posledních 10 článků):


.. Vnitřní smysly

.. Rohožka vs. mrcha

.. Březen 2019 .

.. Reiki .

.. Represe ega

.. Vipassana

.. Kluci .

.. Vzduch

.. Listopad 2018

.. Únor 2019Aktualizace článků (posledních 10 aktualizací):


16.3.2019 akutalizován článek Chemtrails:

- dopsáno:

Ve videu níže se můžete podívat, jak probíhá octování (jak jeden obyčejný hrnec s octem umí vyčistit chemtrails z oblohy v širokém okolí):


S chemtrails souvisí i morgellony:

(Video jsem našla zde.)


7.3.2019 akutalizován článek Paradox cestování časem:

(S tímto souvisí tento článek.)

6.3.2019 akutalizován článek Vznik světa:

- dopsáno:

* I vědci zjistili, že mozek v sobě obsahuje 11 dimenzí (jak uvnitř, tak vně).

5.3.2019 akutalizován článek Chutě:

- dopsáno:

řepkový olej - zde

4.3.2019 akutalizován článek Srdeční onemocnění:

- dopsáno:

Našla jsem článek o příznacích infarktu.

3.3.2019 akutalizován článek Eternal love:

- dopsáno:

Jeden ze zákonů vesmíru je, že to, co vysíláš, se ti vrací zpátky (o tom pojednává např. tento článek). Když je člověk ve svém středu, tak se od něj to, co vysílají druzí lidé, odráží a vrací se jim to ihned zpět (urychluje jim tzv. "karmu"). Když člověk nic neodráží a není ve svém středu, tak se do vyslané energie také zapojí a trvá to déle, než se "karma" všem zapojeným vrátí (to energie dorazí do nějakého "vyššího" světa, kde takovouto energii již netolerují, a odrazí se až odtamtud). Vždy se energie nakonec odrazí (pokud není čistě konstruktivní = konstruktivní síla vesmíru prostupuje vším, i když možná se odráží zase od destruktivních bytostí), otázkou je pouze kdy.
(Jak se nezapojovat ale odrážet = na to je praktický návod v seriálu, protože seriál člověka uklidní přesně do takového/do podobného stavu mysli.)

Když si někdo ze své svobodné vůle vybere být destruktivní (zlý atd.), tak vlastně dobrovolně žije život, ve kterém někomu ubližuje a někdo zase ubližuje jemu (měl by s tím být smířený, že chce tedy žít takovýto bídný život). Pokud někdo chce být zlý, ale nechce, aby jemu také někdo ubližoval, tak musí ubližovat víc a víc (což mu sice nějakou dobu vychází, ale jeho "karma" se stejně dříve nebo později odrazí od vyššího světa - kam on zasáhnout a změnit to nemůže - takže je takové počínání hloupé). Dle obyčejné logiky to vede až k samovznícení (dle logiky když je někdo hodně zlý a nepoučitelný, tak se mu jakoby nic špatného neděje po delší čas, ale jeho "karma" se střádá, a jakmile se odrazí od vyššího světa, tak ho to zasáhne naráz a takovou bytost by to mělo rychle na místě zničit - to je pouhá obyčejná logika, když jsem pak četla články o samovznícení, můj logický předpoklad se mi potvrdil = není to nic překvapivého, že jednoho dne u destruktivních bytostí přijde něco takového). Dokonce i když některé z "obětí" zlé bytosti jsou nevinné (tak jakto, že jim mohl ublížit, když neměly karmu?), tyto oběti "za to" (že byly nevinné, a přesto jim mohl ublížit) jakoby dostanou jistotu, že už jim daný agresor (a bytosti podobného typu/úrovně) nebude moci nikdy (znovu) ublížit (uvnitř Země toto tak úplně nefunguje kvůli nucenému reinkarnačnímu procesu opět do vnitřku Země - ale ona se ta konstruktivní odměna/vyrovnání projeví jinak/jiným způsobem, protože energie se neztrácí). Což lidé nevědí a mnozí se kvůli strachu ze smrti raději zapojí do destruktivního chování/systému. Pokud se člověk zapojí jen naoko s tím, že uvnitř není zlý = nenechá skrze sebe proudit špatné energie, pouze se na chvíli naoko podřídí, neměl by z toho mít nějaké vážné následky (pokud tedy při tom podřízení se fyzicky ani psychicky nikomu neubližuje).

Zajímavé, ohledně toho samovznícení, je, že se v odkazovaném článku píše:
"Jestliže nějaká bytost záměrně jednala proti zákonům vesmíru, to znamená někomu vyhrožovala, týrala své dítě, sourozence nebo zvířata, zabíjela bezdůvodně zvířata, nebo dokonce lidi, vše se do morfogenetických polí otisklo určitým kódem.
Spadají zde i nepravdivá osočování druhých, psychické vydírání, úmyslné ubližování jak na fyzické tak na psychické úrovni. ÚMYSLNÉ podvody, které druhým způsobily životní traumata nebo úmyslné škody jak materiální, tak i psychické. Dokonce i děti, pokud jsou již od rodičů naučeny zlu a ubližují zvířatům nebo lidem, shoří také na bílý prášek. Vztahuje se to i na šikanu po internetu. Vesmíru je jedno, jestli jste někoho praštili, okradli, nebo ho pomluvili online.
Jednoduše řečeno tito lidé nežili dle hesla: POKUD JSEM NIKOMU NEPOMOHL, ROZHODNĚ JSEM MU NEUBLÍŽIL."

Tak na to jsem si říkala "Dobrý, já se v duchu vždy řídím heslem: Pokud zrovna žiju tak, že nikomu nepomůžu, alespoň nikomu neublížím." To jsem si sama vymyslela, tento princip (podle mě to je naprosto normální, protože není důvod někomu ubližovat). No a tak mě uklidnilo, že samovznícení se týká lidí, kteří úmyslně ubližují druhým (který normální člověk při smyslech by to dělal?). A překvapilo mě, že tak 80% čtenářů, kteří reagovali komentářem, psalo, že se jich to týká a že "snad každý někdy v životě takto ubližuje/ublížil". Já tedy nevím, podle mě se někdy v životě může stát, že člověk neúmyslně (bez špatného záměru/omylem) někomu ublíží, ale není normální nic z výše popsaného (úmyslná nepravdivá osočování druhých, šikana, psychické vydírání, vyhrožování, či dokonce horší věci jako týrání zvířat, zabíjení..) a nenapadá mě důvod, proč by to někdo dělal.


2.3.2019 akutalizován článek Prosinec 2018:

- dopsáno:

* A ještě sem napíšu, proč jsem se vlastně nechala očkovat: Když doktorka zjistila, že jsem byla bez očkování proti tetanu bůhví kolik let (možná celý život, nerozuměla jsem jí přesně, protože tak trochu emočně vybuchla, když zjistila, že jsem se tomu očkování vyhnula - zajímavé je, že když jsem chtěla vidět svou složku z dětství, tak mi řekla, že složka se každých 5 let maže a že žádné záznamy o mně starší 5ti let už neexistují - ale jakmile došlo na očkování, tak přesně věděla, jestli a proti čemu jsem byla v dětství a v dospělosti očkovaná - buď se očkování zaznamenává do nějaké jiné např. očkovací složky a nebo je to podezřelé), tak se rozemočnila a začala říkat, že to očkování prostě musím mít. Pak mi popisovala, že ta nemoc je i v půdě (když bych např. okopávala záhon, tak se mohu nakazit) a bez toho očkování když to chytím, mohu zemřít. Možná to myslela dobře, ale bylo za tím i něco víc (protože její reakce byla přehnaná - mohla vidět, že jsem se bez toho očkování doteď obešla a žiju).
Zeptala jsem se své intuice, jestli se mám nechat očkovat, a ta mi řekla, že v tom očkování sice jsou nějaké speciální látky pro mojí DNA, ale že když se očkovat nechám, tak budu v pořádku (že se mi nic nestane). Že doktorka vážně věří tomu složení, které je na očkovací látce napsané. A že mi to očkování možná může pomoci proti chemtrails (ale to bylo tak 50/50). Tak jsem se očkovat nechala a pak jsem si v ten den, kdy jsem neměla žádnou motivaci říkala "Jak je možné, že mi intuice lhala? Vždyť to na mě má následek a co když se z tohoto stavu už nikdy nedostanu?", jenže jsem se z toho dostala a žádné následky z dlouhodobého hlediska nepociťuji (jen ten jeden den bylo něco špatně), takže měla intuice pravdu.
Asi týden po očkování jsem byla v práci, začala jsem se cítit divně (motala se mi hlava) a jako by mi někdo telepaticky řekl "když budu chtít, tak tě takto lehce kdykoli zabiju, ať budeš kdekoli - tomu se (např. očkováním) nevyhneš" a současně s tím se moje ruka sama od sebe (navzdory mé vůli) pohnula a škrábla jsem se o zrezivělý plech (takže jsem si řekla "ještě, že jsem očkovaná"). Asi to bylo sdělení v tom smyslu, že nemá cenu bát se (a bránit se/vyhýbat se) smrti, protože když někdo někoho bude chtít zabít, tak to udělá i přes jeho ochranná opatření, a nebo když pro někoho přijde jím před inkarnací naplánovaný čas smrti, tak se tomu nevyhne. (Já tento názor nezastávám. Myslím si, že když člověk chce žít, měl by svými skutky vyjadřovat svou vůli - ať už to nakonec dopadne jakkoli, podle mě je lepší konat v souladu s tím, co chci/nechci, i kdyby se tím nic nezměnilo.)


1.3.2019 akutalizován článek Sen 10.11.2018:

- dopsáno:

Ještě než jsem se probudila (byla jsem v polospánku), jsem si možná domyslela vzpomínku na to, že mi bylo řečeno, že každý nově příchozí z vesmíru (kdo se chce inkarnovat do vnitřku Země) musí projít programem MK-ultra a že mi to nevadilo, souhlasila jsem s tím, protože jsem si myslela, že mě to nijak neovlivní - protože mi to připadalo jako nic oproti mým zkušenostem či mému "zaběhnutému postoji v životě" (nyní jsem zjistila, že se tomuto zaběhnutému postoji k životu říká "OMP = osobní morfogenetické pole" a můžete si o tom něco přečíst v tomto článku). Možná jsem se trochu přecenila (co se týká odolnosti vůči MK-ultra), ale vnímala jsem, že pokud by chtěl někdo změnit moji osobnost, tak to se během pár životů (byť sebesofistikovanějšími manipulačními metodami) nepodaří, protože mám nějaký svůj (konstruktivní) základ, který je mnohem větší (než by mohly zkušenosti v nějakém manipulačním programu přepsat).
Například jsem už jako dítě nepřijala tento systém a věci, které zde lidi normálně žijí (pokud mi nevyhovovaly), byla jsem prostě zvyklá na něco jiného, co mi připadalo normální (i když jsem si na to vědomě nepamatovala, tak toto zde mi nepřipadalo normální a připadalo mi normální něco jiného). Bylo mi jenom divné, proč se ostatní lidi nechají ovlivnit svým okolím/okolním prostředím/společenskými zvyky a nemají to stejně jako já. Dnes už mi je jasné, že pokud někdo nic jiného nezažil, tak nemá nadhled.


28.2.2019 akutalizován článek Matrix:

- dopsáno:

Narazila jsem na tento článek, vhodný spíše pro začátečníky v pochopení matrixu. K článku dodám dvě věci:

1.) V článku se píše: "Jeho neexistence (matrixu) by znamenala i naši neexistenci a neexistenci světa vůbec." - Toto není pravda (už z podstaty definice "matrixu" = je to něco, co máš před očima, ale nevidíš to, co mění tvé vnímání reality atd. = je to manipulace = bez manipulace se dá žít. Pokud je někdo na něčem závislý (ve smyslu závislosti např. tabák, alkohol atd.), tak ta závislost je o tom, že přehnaně užívá něco, bez čeho by se klidně obešel (bez čeho se dá žít, co nepotřebuje) – tzn. že ho ovládá něco, co na to „nemá právo“.

2.) Někdo však pod pojem "matrix" zahrnuje jakákoli pravidla (i pravidla života, zákony vesmíru, pravidla hmoty, fyzikální zákony apod.). Pokud by neexistovala žádná pravidla (uskupení hmoty), nemohlo by existovat hmotné či energetické tělo, nemohl by existovat tento svět atd. Takovýmto lidem je nutné vysvětlit, že bojovat proti jakýmkoli pravidlům obecně, neznamená bojovat proti matrixu. Například pravidlo, že když něco chci (např. chci se napít, tak natáhnu ruku a podám si skleničku), tak nasměřuji vědomí tak, aby se přání ve světě naplnilo - pokud by ani takováto pravidla neexistovala, byl by jenom chaos a život tak, jak ho známe, by neexistoval.


27.2.2019 akutalizován článek DID:

- dopsáno:

Našla jsem článek vztahující se k tomuto tématu: ztráta duše.