Čemu se budu nyní na webu nějaký čas věnovat?
- Na tento web už jsem napsala takový "základ", který jsem chtěla napsat, a tudíž už se mu tolik věnovat nebudu a budu psát články sporadicky (takže si stačí nastavit odběr jen jednou týdně).

- Do rubriky Léčba jsem přidala odkaz na články o Léčbě hemeroidů.
- Do rubriky Diagnostika jsem přidala odkaz na články Bílé skvrny na nehtech a Nehty.
- Do rubriky Domov jsem přidala odkaz na video solná mísa.
- Do rubriky Diagnostika jsem přidala odkaz na článek Čich.
- Do rubriky Info jsem přidala odkaz na měření stavu podzemní vody a mapu ovoce.
- Do rubriky Zvířata jsem přidala odkaz na Dokument.
- Do rubriky Okult jsem přidala odkaz na stránky Podzemní základny, Migrace a Pryč z EU.
- Do rubriky Zvířata jsem přidala odkaz na článek Telepatie.
- Do rubriky Přírodní léčba jsem přidala odkaz na článek Kosti, Popáleniny a Brýle.
- Do rubriky Okult jsem přidala odkazy na videa Falešné vlajky, Válka o písek, Globální oteplování a Škola.Aktuální články (posledních 10 článků):


.. Vodní lázeň nohou (Beurer FB 30)

.. Koupel

.. Příběh služebnice .

.. CO2

.. Shapeshifting

.. Květen 2019

.. Vnitřek Země

.. Zlo

.. Zeitgeist .

.. Duben 2019 .Aktualizace článků (posledních 10 aktualizací):


13.5.2019 vytvořen a akutalizován článek Tlusté střevo:

- přidán odkaz na článek s očistou, kterou jsem zatím ještě nezkoušela (a nevím, jestli budu zkoušet)

3.5.2019 akutalizován článek Chutě:

- přidán odkaz na článek

28.4.2019 akutalizován článek Systém:

- přidán odkaz na dokument

9.4.2019 akutalizován článek Chemtrails:

- dopsáno:

Aktualizace: nově oficiálně přiznali HAARP (dozvěděla jsem se na tadescu a v diskuzi dal někdo i odkaz, že existují veřejně přístupné patenty ohledně ovládání počasí - např. zde a zde).

8.4.2019 akutalizován článek Mk-ultra:

- dopsáno:

Podle mě to je s Poppy tak, že to byla málo slavná zpěvačka, která (asi dobrovolně?) podepsala smlouvu, že se stane "projektem" a budou si s ní moci dělat, co chtějí, výměnou za slávu. Tak jí "vyčistili" mozek na mk-ultra a díky tomu je taková, jaká je (a nehraje to). Např. v tomto rozhovoru v čase 5:17-7:15 řekla:

Dobře, řekni nám nějaká tajemství, která nikdo nezná. Jaká tajemství se skrývají za Poppy?
- Mám ráda tajemství. Hm, musím se zamyslet. Tajemství.. Mé oblíbené tajemství je tajemství zakázaných zón. Také mám ráda tajemství zapomenutých dětí.
(moje pozn. tady jak "přemýšlela" to vypadalo, jako by jí to někdo nadiktoval, co má říct - včetně toho, že teď "prozradila tajemství" - možná jí někdo říká do ucha všechny odpovědi, takže ona má v hlavě prázdno a někdo jí napovídá, "co by asi tak ona řekla, kdyby měla v hlavě prázdno" = aby náhodou nevyzdradila nějaké tajemství doopravdy)

Co přesně je tajemství zapomenutých dětí?
- To mi "oni" nedovolí říct, řekli mi, abych o tom nemluvila. Teď budou rozzlobení. Hádám, že jsem vám teď prozradila tajemství.. To je to, proč jsou tajemství tajemstvími, protože jsou tajná.

Kdy jsi začala zpívat?
- To je dobrá otázka. Přemýšlím o tom, kdo zpívá.. Je těžké říci, kdy to začalo. Vzpomínám si, když mě poprvé přiměli zpívat do mikrofonu. Řekli mi, že mohu být slavou zpěvačkou. Vše, co pro to musím udělat, je dělat přesně to, co mi řeknou. Je tam hodně srandy, ale někdy se ke mně nechovají dobře.

Dobře, co mi můžeš říct o tom, kam tento projekt směřuje?
- Nerozumím, co tím myslíš? Lidé mě označují za projekt a z toho jsem velmi smutná. Co je tento projekt? Vždy mě zajímalo, co to slovo znamená, co to je "projekt"?

Proč by to někdo dělal? (Proč by někdo někomu vymazal mysl, aby mu pak mohl diktovat, co má říct ve stylu "co by asi tak dotyčný řekl, kdyby měl vymazanou mysl?"?) Chtějí vyjít na veřejnost s mk-ultra (aby se to mezi lidmi nakonec prosadilo jako "normální"). Takže ukážou osobu, která má doopravdy vymazanou mysl. Nemůžou jí ale nechat, aby říkala "co chce", protože by mohla říct něco, co by se jim nehodilo. Proto jí radí, i když v budoucnu, až o tomto lidé budou vědět více a pokud to přijmou jako "normální", už pak takovéto lidi nechají mluvit "svobodně". V tom tkví kouzlo "svobody slova", že ji dostaneš, až když se pomocí ní nedá nic změnit (až když je okolní svět "připraven" tak, že svoboda slova nic nezmění). Proto nejdříve nebyla a "pak si ji lidi vybojovali" (až když byla společnost konzumní a naplno ponořena do "demokracie" = až když svoboda slova nic nezmění). Stejně tak se lidem odhaluje pravda až ve chvíli, kdy znalost pravdy ve společnosti nic nemění..


3.4.2019 akutalizován článek Info:

- dopsáno:

Co od svých čtenářů chci? Jaké názory si má čtenář na základě mých článků udělat?
- Jelikož na mě měla kontakt jediná čtenářka, která ho získala úplnou náhodou, tak jsem získala menší zpětnou vazbu na svoji tvorbu, a ač se mi to zdá obecně jasné (že o tomto není potřeba se zmiňovat), tyto pro mne jasné věci zde napíšu. Na tento web píšu podle sebe. V minulosti (před několika lety) jsem postupně psala na dva blogy. Tyto blogy jsem psala hlavně pro lidi, tedy jsem psala jednodušším stylem (o jednoduchých tématech) a dávala jsem do toho konstruktivní energii (aby ji blog vyzařoval). Pak to skončilo tak, že někteří muži, které daná témata absolutně nezajímala, můj blog začali číst kvůli energii (proti tomu nic nemám), ale zároveň z jejich komentářů vyplynulo, že když jim nebudu energii přes svoje stránky posílat tak, jak si to oni představují, tak odejdou, jelikož je daná témata vůbec nezajímají (ještě na mé stránky tedy chodili i z druhého důvodu: chtěli sbalit holku, měla jsem tam totiž svoje fotky). Z toho jsem se poučila a rozhodně nebudu někomu dávat energii proto, aby milostivě četl něco, co ho nezajímá (a já měla pocit, že mám hodně čtenářů). Tyto stránky píšu PRO SEBE. Používám tedy složitější věty a souvětí. Pokud někdo nechápe zde psaný text, může odejít číst něco jiného. Já tady nikoho nedržím a je mi úplně jedno, kolik lidí tyto stránky čte (opravdu - já to totiž ani nevím a nepátrám po tom). TENTO WEB PÍŠU PRO SVOJE SEBEVYJÁDŘENÍ = VYJADŘUJI SVOJI SVOBODU (SLOVA). Pokud si to někdo bude chtít přečíst, bude ho to bavit nebo zajímat, dobře. Pokud ne, tak se nic neděje. Proto zde na mě není kontakt (nemám potřebu s někým debatovat o svých názorech či je porovnávat s jeho názory, kde je pravda..). Pokud si chci přečíst něčí názory, tak si na internetu najdu jeho stránky/komentáře/diskuze, kam své názory píše (tedy lépe řečeno hledám si stránky podle toho, co mě zajímá, a ne podle toho, čí názory si chci přečíst..). Když někdo s mými názory nesouhlasí, tak si může založit svoje stránky, kam bude psát svojí "pravdu". Pokud mě jeho názory zaujmou, třeba na jeho stránky narazím a přečtu si je. Já tady nepíšu proto, aby si někdo přečetl mé stránky a "naoplátku" mi pak posílal svoje názory, které bych si tedy měla od něj přečíst zase já (takto to chtělo praktikovat vícero čtenářů na mých minulých blozích - asi je mé stránky nezaujaly natolik, aby si je přečetli "jen tak", a tak chtěli něco "naoplátku"). Stejně jako si já vyhledám na internetu zajímavý web (pro mě) a ten si čtu (a neočekávám od autora daného webu, že "naoplátku" bude zase on číst můj web), tak jsem měla za to, že takto to snad dělá každý?
"Naoplátku" dostane čtenář tohoto webu to, že si čte věci, které ho zajímají (nic víc). Pokud někdo s něčím nesouhlasí, může odstavec/článek přeskočit, či přestat číst tyto stránky úplně.

A teď se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu: Co já od svých čtenářů chci? "Překvapivě", já od svých čtenářů NIC nechci. Nenapadá mě, co bych po čtenářích měla chtít? Maximálně tak to, aby si čtenáři udělali ohledně mého textu SVŮJ názor (ať už bude jakýkoli). To se dostáváme k další otázce: Jaké názory si má čtenář na základě mých článků udělat? Vy mě asi neznáte, ale já jsem taková, že si vyslechnu jakéhokoli člověka (i takového, který své názory "vnucuje") a bez ohledu na to, co on chce, abych si myslela, si utvořím SVŮJ názor. Doposud jsem si (opět) myslela, že toto je normální a že to tak dělají všichni. Tedy mé vyjádření: Já sem píšu své zážitky a další věci, které si kdokoli může přečíst a může si na to udělat JAKÝKOLI SVŮJ názor. Nejsem tu od toho, abych někomu vnucovala svojí pravdu nebo své názory. I když si za svými názory někdy stojím, i když něco považuji za pravdu, ani by mě nenapadlo, že se někdy někdo zeptá, jaký názor chci, aby si udělal (a ani by mě nikdy nenapadlo, že by si mohl někdo udělat jiný než SVŮJ VLASTNÍ názor proto, že já si za svými názory stojím nebo něco považuji za pravdu = na tom není nic zlého, každý si stojí minimálně za některými svými názory a každý něco považuje za pravdu = to je normální stav, to není vnucování ani manipulace ..vnucování je, když člověk své názory někomu cpe a snaží se ho přesvědčit o svojí pravdě, ne když si za nimi stojí, tedy NE když své názory nemění a nenechá se ovlivnit názory druhého člověka).

A dále tady máme téma mých zkušeností s illumináty. Věci jsem popsala tak, jak se staly či jak jsem je prožívala. I když si na základě mého popisu většina lidí na illumináty utvoří "určitý" názor, tak já nebudu měnit svou výpověď proto, abych byla pro čtenářovu tvorbu názorů více objektivní ( = aby si čtenář "mohl" vytvořit jakýkoli názor, protože to on může i tak) nebo abych se někomu zavděčila. Svoje zážitky jsem nenapsala za tím účelem, abych v lidech vyvolala určitý názor na illumináty. Svoje zážitky jsem napsala proto, že ráda píšu svoje zážitky (a taky proto, že mám takové zážitky, které mnoho lidí nemá, a tak jsem si myslela, že by to lidi mohlo zajímat). Mně totiž baví číst o neobvyklých zážitcích druhých lidí. Pokud bych zažila něco jiného (třeba bych illumináty nepotkala), napsala bych něco jiného (=psala bych o něčem jiném než o illuminátech). Když bude někdy více lidí, kteří se s illumináty setkali, třeba budou psát jiní lidé jiné (např. lepší) zážitky s illumináty, a pak si bude moci čtenář udělat objektivnější názor.
Když se někdo setká s nějakým novým druhem mimozemšťana, tak ho zatím viděl například jeden člověk. Může toho mimozemšťana popsat jako hrozivého nebo přátelského nebo jakkoli jinak. Takový člověk má jakoby "moc" nad tím, co si lidé budou o daném mimozemšťanovi myslet. Měl by ho popsat nějak neutrálně, aby si lidé "mohli" udělat "jakýkoli názor"? Měl by kvůli tomu tedy lhát, že zažil něco jiného? Ne. Spíš by lidé měli používat svůj mozek a říct si "Tohoto mimozemšťana zatím potkal pouze jeden člověk. Jeho zážitek mohl být zkreslený strachem z neznáma a nebo prostě narazil na nevhodného představitele svého druhu (jak mezi lidmi, tak mezi mimozemšťany můžete narazit na blbce)." a každý člověk by si měl udělat svůj průzkum, na základě kterého si udělá svůj názor. Pokud někdo nechce udělat svůj průzkum (protože se bojí kontaktovat nový mimozemský druh on sám osobně), tak si nemusí dělat názor žádný (když je pouze jedno svědectví, tak to k vytvoření objektivního názoru nestačí).

Kdo manipuluje? Pokud dítě pokouše pes, tak dítě může vyprávět hrozivý příběh o velkých zubech a zlém rozzuřeném psovi. Znamená to, že jsou všichni psi zlí? Ne. (Znám mnoho psů, a proto mohu ze své zkušenosti říct, že velká většina psů je dobrá.) Znamená to, že to dítě záměrně manipuluje veřejné mínění, když vypráví svojí zkušenost? Ne. Pokud se celá situace stala za účelem manipulace veřejnosti, tak manipuluje ten, kdo situaci vyvolal (tedy například starší spolužák chce šikanovat toto dítě, schová se za roh a vypustí na něj svého zlého psa = starší spolužák vyvolal tuto situaci a je to on, kdo manipuluje). Myslíte si, že se dítě záměrně a dobrovolně dostalo do situace, ve které ho pokousal pes? Asi těžko. Myslíte si, že dítě "umí ovládat svojí realitu" tak, že ho nikdy nic zlého nepotká? Asi ne. Pokud tedy byl někdo, kdo situaci naplánoval a nějak tajně zorganizoval (aby došlo ke střetnutí dítěte a psa) za účelem manipulace veřejného mínění o tom, že všichni psi jsou zlí a měli by se zakázat, tak to on manipuluje. Nebo pokud nějaká nehmotná bytost saje z lidí energii strachu, a kvůli tomu skrytě tahala za nitky a nenápadně k sobě nasměrovala toto dítě a tohoto rozzuřeného psa, tak manipuluje tato nehmotná bytost a ne člověk, který o své zkušenosti vypráví. Měla bych mlčet proto, aby nehmotná bytost nečerpala strach ze čtenářů? Možná, že by to bylo dobré řešení. Ale já nejsem taková, že své chování někomu podřizuji, a tak pokud mé příběhy v někom vyvolávají strach, je na něm, aby je přestal číst (pokud nechce krmit nehmotnou bytost). ..Já ale nevím, jestli taková nehmotná bytost existuje či kdo naplánoval a tajně zařídil mé střetnutí s illumináty a jestli někdo takový vůbec byl = nevím, kdo manipuluje.


29.3.2019 akutalizován článek Chemtrails:

- dopsáno:

u videa lze zapnout české titulky:


28.3.2019 akutalizován článek Porno:

- dopsáno:

Vzpomněla jsem si na to, že s pornem souvisí dnešní "rozmach" reálných sexuálních (robotických) panen (např. zde, zde a zde). Na umělé realistické robotické panny mám naopak vcelku pozitivní názor, protože u toho žádná žena netrpí a nemusí spát s někým, s kým nechce. Na takovou pannu se podle mě ani nedá žárlit, protože to je stroj (a to i kdyby vypadala naprosto realisticky a měla vysokou umělou inteligenci), pořád je to pouze něco jako vysoce sofistikovaný vibrátor = na to se snad ani nedá žárlit.. Samozřejmě robotické panny by neměly mít vědomí ani emoce a neměly by umět prožívat utrpení nebo bolest. Namísto toho, aby kluk, kterého žádná žena nechce, obtěžoval reálné ženy a dělal na ně nátlak, tak si může pořídit umělou pannu a mezitím by na sobě měl pracovat tak, aby ho nějaká reálná žena v budoucnu chtěla. Tím se zajistí, že nebude trpět on ani jím obtěžované ženy, a že se bude moci více soustředit na zlepšení svých schopností pro reálný vztah (pokud je tedy chyba v něm). Podle mě by kluci neměli nahrazovat reálný vztah robotickou pannou (a to ač by byla sebereálnější), protože by tím mohli ublížit reálné ženě (že by díky tomu zůstala např. celý život sama, protože "její budoucí partner" by si vybral raději robota..? To by se snad stávat nemělo.). Ten, komu robotické panny uškodí, jsou pornoherečky a prostitutky (že už nebudou moci vydělávat tímto způsobem peníze a co když nic jiného neumí? - toto je chyba systému a ne umělých pannen).

27.3.2019 akutalizován článek Srdeční onemocnění:

- dopsáno:

Našla jsem článek o tom, jak si při infarktu pomoci sám (když není nikdo jiný nablízku).