Čemu se budu nyní na webu nějaký čas věnovat?
- Na tento web už jsem napsala takový "základ", který jsem chtěla napsat, a tudíž už se mu tolik věnovat nebudu a budu psát články sporadicky (takže si stačí nastavit odběr jen jednou týdně).

- Do rubriky Emoce jsem přidala odkaz na článek Jak vznikají emoce.
- Do rubriky Oblečení jsem přidala odkaz na články Podprsenka.
- Do rubriky Léčba jsem přidala odkaz na video Křivé zuby/úzká čelist.
- Do rubriky Nehty jsem přidala odkaz video Přírodní úprava.
- Do článku Peníze jsem přidala odkaz na články Hledání práce.
- Do rubriky Okult jsem přidala odkaz na článek Zlatý věk.
- Do rubriky Cvičení jsem přidala odkaz na článek Vibrogymnastika.
- Do rubriky Menstruace jsem přidala odkaz na článek Hormony.
- Do rubriky Kočky jsem přidala odkaz na video Kočičí zvuky.
- Do rubriky Vlasy jsem přidala odkaz na články Želatina na vlasy.Aktuální články (posledních 10 článků):


.. Špagety s dýňovou omáčkou .

.. Dýňové "špagety"

.. Říjen 2019

.. Pizza z listového těsta .

.. The Body Snatchers

.. Sugar Blues

.. Pedofilové

.. Maďarský guláš

.. Srpen 2019

.. Mít či nemít děti .Aktualizace článků (posledních 10 aktualizací):


17.12.2019 akutalizován článek Vzduch:

- dopsáno:

4.) Měřič CO2 - Tento měřič upozorní (začne pípat), kdy je v místnosti vydýchaný vzduch natolik, že je potřeba otevřít okno. Větrat by se mělo už při dosažení 600 jednotek, jelikož je ale ve vzduchu venku cca 450 jednotek, tak je této hodnoty dosaženo hned (to bychom mohli mít otevřená okna non-stop). Větrat by se tedy mělo, až když hodnota CO2 v místnosti stoupne na 1000 jednotek, či příp. maximální hodnota vydýchaného vzduchu, kdy už přichází únava je 1500 jednotek (jednotka = asi PPM).

Přístroj musí být takový, že technologie měření je "Dual Beam NDIR" - jiný přístroj než s touto technologií nemá smysl kupovat. I tato technologie měří CO2 pouze přibližně, ale levnější přístroje si pletou i třeba vodní páru (např. z vaření) s CO2 a měří díky tomu velice nepřesně = nedá se podle toho orientovat (vyzkoušeno). Zatímco přístroj s touto technologií měření se blíží realitě a dá se podle naměřených hodnot orientovat, co se týče otevírání oken (kdy vyvětrat, poradí dobře).

Tento přístroj není nutné mít, pokud ale nechcete na otevírání oken myslet, tak je to dobrá pomůcka (nebo pokud máte automatické otevírání a zavírání oken, tak se tento přístroj velice hodí, abyste mohli větrání správně nastavit).

5.) Sítě proti prachu do oken - Nově se začínají prodávat sítě do oken (podobný princip jako sítě proti hmyzu), které jsou proti prachu a proti chemtrails. Musíte vybrat takové, které jsou vyrobeny z nanovláken a odchytávají částečky od PM 2,5. Přeci nebudete čistit vzduch čističkou vzduchu, abyste při větrání neustále dodávali prachové částice do bytu (a chemtrails). Bylo by to ideální řešení, avšak tato síť má jednu (velkou) nevýhodu, kterou jsem popsala dole (na konci článku v posledním odstavci) ve své zkušenosti.
...
Co se týče měřiče CO2, tak nevýhoda přístroje je ta, že "prudí" = pípá, že je nutné otevřít okno (to pípání je možné vypnout) - toto je ale i jeho výhoda, protože nemusím přemýšlet, jestli už mám nebo ještě nemám otevřít okno (jestli už je vzduch vydýchaný a nebo ne), nemusím na to myslet vůbec, protože kdykoli se vzduch vydýchá, tak mě přístroj pípáním upozorní (proto pípání nechávám zapnuté). Už jsem si takovéto větrání zvykla a cítím se s tímto přístupem dobře (v novostavbě nestačí vyvětrat ráno a večer, musí se větrat cca každé 2 hodiny, protože stěny i okna izolují a vzduch se v místnosti nemění - pro novostavby tento přístroj vřele doporučuji). Když jsem dříve nebydlela v novostavbě, tak jsem tento přístroj nutně nepotřebovala, protože stačilo vyvětrat ráno a pak až večer. Pokud se však v místnosti vzduch přirozeně nemění a člověk je např. skoro celý den doma, tak je tento přístroj výborným pomocníkem (na noc ho vypínám, aby mě nebudil). Také je dobré, že na vyvětrání místnosti nezapomenu, protože mnohdy se člověk do něčeho zabere a zapomene vyvětrat, a pak je malátný atd. Díky tomuto přístroji se cítím celkově méně unavená, zlepšení přišlo cca po týdnu až 14ti dnech (po delší době, co jsem začala větrat "na povel" přístroje).

Pokud byste chtěli vědět, jaký přístroj mám, tak se jmenuje "Voltcraft CO-60, CO2".

Velkou nevýhodou sítí do oken je, že se již po pár měsících používání zanesou natolik, že nepropouští téměř žádný vzduch. Dají se umýt ve sprše (dle návodu by to mělo pomoct, jelikož jsou omyvatelné), to jsem ještě nezkoušela. V létě to není problém, protože můžeme mít neustále otevřená okna (např. na ventilačku), a vzduch se pomalu ale jistě mění. V zimě však při dlouhém otevření oken začne být v místnosti zima a krátké otevření oken na vyvětrání nestačí (když jsou v oknech tyto sítě). Zatím z nich mám smíšené pocity, v praxi se mi ještě moc neosvědčily.

Pokud byste chtěli vědět, jakou mám značku, tak se jmenuje "Respilon".


19.10.2019 akutalizován článek Voda:

- dopsáno:

RO + šungit + GANS - toto aktuálně používám: Reverzní osmóza vodu dokonale přefiltruje, tuto vodu naliju do "Magravs Energizer & Alkalizer" (=GANS) na 24 hodin, který vodu energetizuje pomocí plazmového pole. Potom vodu přeliju do karafy, ve které je na dně šungitová drť (100g na 1l vody) a tuto karafu nechám v lednici po dobu 2-3 dnů. Po této době je voda mineralizovaná (včetně železa a fullerenů) a alkalizovaná. S touto kombinací úpravy vody jsem nyní velice spokojená.

29.9.2019 akutalizován článek CO2:

- dopsáno:

Nakonec jsem zjistila, že jsem měla vadný měřič a po přeměření jiným přístrojem mi opravdu vyšla koncentrace CO2 ve vzduchu venku 300-400ppm!

22.9.2019 akutalizován článek Klouby:

- dopsáno:

Pro kloubní výživu použijte tento jednoduchý recept.

17.9.2019 akutalizován článek Matrix:

- přidán odkaz na tento článek

15.9.2019 akutalizován článek Chutě:

- přidán odkaz na tento článek

11.9.2019 akutalizován článek Ostatní:

- dopsáno:

L-Glutamine by mohlo být vhodné užívat (ale pouze vyrobený fermentací) - viz odkazovaný článek.

31.8.2019 akutalizován článek Balanční náramky:

- dopsáno k placebo efektu:

* Buď se někdo chce vyléčit/či má silný imunitní systém, a tak se sám "záhadně uzdraví" i bez léků (lékaři tomu říkají placebo), a nebo se uzdravit nechce/nemůže, a tak se u něj "placebo" neprojeví (část lidí je prý dle wikipedie vůči placebu "imunní" - jenže vysvětlení tkví v něčem jiném). Pokud bychom celé kontrolní skupině nepodávali žádný lék, tak vždy bude část lidí, která se prostě po čase uzdraví i bez léku. Imunitní systém těchto lidí si prostě díky času=získání zkušeností s touto nemocí nakonec poradí. Imunitní systém se učí, takže u nové nemoci nemusí hned vědět = člověk onemocní, ale pak se s tím imunitní systém vypořádá (naučí se to). Některý imunitní systém je slabší, a takový člověk bez léků (ale někdy i s léky) zemře. Vždy existuje část lidí, jejihž imunitní systém si BEZ LÉKŮ I BEZ "PLACEBA" I BEZ VÍRY ATD. s nemocí poradí, a tomuto lidé říkají "placebo efekt".
Přitom je to přesně naopak, než si lidé myslí: ten, kdo má silný a/nebo učenlivý/přizpůsobivý imunitní systém, se díky tělesným pochodům (jak se uzdravuje) bude cítit lépe (bude mít např. víru či prostě jen obecně dobré pocity = "optimistický náhled"). Lidé si myslí, že ovládají svoje pocity vůlí/vědomím, a že tedy stačí vyvolat dobré pocity/víru/podat placebo a tělo se pak uzdraví. Funguje to ale tak, že ti lidé, kteří prostě najednou mají dobré pocity, se uzdraví ne proto, že by si ty dobré pocity sami nějak vyvolali a nebo že by dobré pocity uměly člověka vyléčit.. Tito lidé pouze cítí = dobrý pocit, že jejich imunitní systém se začíná úspěšně učit a čím lepší pocit mají, tím lépe si jejich imunitní systém v aktuální situaci vede (i když to např. není na těle ještě vidět a člověk vypadá zuboženě, ale má "nepochopitelně" dobrou náladu). Není to jeho dobrá nálada, která ho "léčí" - je to jeho imunitní systém a dobrá nálada je "symptom"/vedlejší účinek toho, že se to imunitnímu systému daří. Samožřejmě záleží i na motivaci (např. někdo chce podvědomě zemřít a když se tělo samo úspěšně léčí, tak tento člověk má naopak pocity špatné).
Vyléčit se vlastní vůlí/vědomím samozřejmě jde, nejedná se o placebo efekt a ani se nevyléčíte pomocí ovlivňování svých pocitů. Když se někdo chce vyléčit, tak prostě svou vůlí (a při tom mimovolně zapojuje i vědomí) působí na svoje tělo, aby se vyléčilo. Když se to začne dařit/když se to ihned daří, pak přijdou i dobré pocity/ihned má dobrý pocit. Někdy jsou "vedlejším produktem" pocity špatné, a přesto se člověk uzdravuje = tak je tomu ve chvíli, kdy tělo opouští zlé energie atd., které nemoc způsobily. Člověk vnímá špatné pocity těchto energií (než opustí jeho tělo), dokud je v těle ještě má (jim se nelíbí, že je např. někdo "vyhání" nebo "transformuje" na energie dorbé).
Pokud máme kontrolní skupinu a celé této skupině nepodáváme žádný lék, ale polovinu skupiny necháme "jen tak" (i bez instrukcí a jakýchkoli "rad" a vměšování se) a druhé polovině podáme pouze placebo (např. cukr) a řekneme jí, že to je lék. Tak co jsme udělali? Té druhé polovině jsme řekli, že chceme, aby se vyléčili = že mají vědomě/nevědomě zapojit svoji vůli, aby se vyléčili. Část lidí z první skupiny se samovolně vyléčí (protože jejich imunitní systém si s nemocí přirozeně poradí). To samé u části lidí z druhé skupiny. Část lidí z první skupiny se vyléčit chce a správně k tomu zapojí svojí vůli - proto se vyléčí, ač by se jinak nevyléčila. To samé u druhé skupiny. U druhé skupiny se však NAVÍC najdou i lidé, kteří svojí vůli neumějí vědomě nějak moc používat, a tito se vyléčí navíc (oproti první skupině) díky tomu, že je někdo podpořil (řekl jim, že jim dává lék = že je léčí, a tím pádem z nich odpadl stres z toho, že to je jen na nich a nikdo jim nepomůže ..a oni se mohli uvolnit a začít lépe používat svojí vůli, ať už vědomě nebo nevědomě). Nebo by tyto lidi naopak ani nenapadlo svojí vůli zapojit, ale když už jsou "v proudu" léčení se = když už vidí a věří, že se léčí, tak svojí vůli nevědomě zapojí. Stejný účinek by ale mělo, kdyby za nimi přišel "kouč", který by je povzbuzoval a říkal jim "ty to dokážeš, zvládneš se vyléčit svojí vůlí" nebo "já ti s tím pomohu, vymyslel by si např. že je léčitelem a bude spolu s vůlí člověka na jeho tělo působit" a tak podobně. Neříkala bych tomu "placebo efekt", ale "psychická podpora" či "oklamání člověka, který na schopnosti své vůle nevěří, aby svou vůli bez problémů zapojil". Na co vymýšlet nové slovo pro něco, co už popsané je? Nic jako (nový/další) pojem placebo efekt neexistuje, existuje pouze vůle člověka (která funguje) a způsoby, jak ji povzbudit/oklamat k použití u těch lidí, kteří na tyto věci obecně/či pouze ve své schopnosti nevěří.


27.8.2019 akutalizován článek Maso:

- dopsáno:

Jestli jíst obecně maso (např. z biochovů) se musí rozhodnout každý sám za sebe. Teoreticky by se dalo maso nahradit esenciálními aminokyselinami v prášku (které se pravděpodobně vyrábějí z masa..), vitamínem B12 a železem (=doplňky stravy). Ale prakticky jsem to takto dlouhodobě nahradit nezkoušela, takže nemůžu říct, jestli by tělu nic nechybělo. Já maso jím, když ho chci jíst (nebo když ho tělo potřebuje jíst) a nejím ho, když ho nechci/nepotřebuji jíst. Každou chvíli to může být jinak, ale většinu času to, jestli jím maso, neřeším. Je pěkné osvobodit se od egregoru vegetariánství/veganství, který sleduje každý kousek masa např. v kupované bagetě na cestě, když mám hlad (a nutí člověka řešit morální dilema, jestli se z hladu nají když zrovna kolem nic bezmasého není a "zabije přitom zvíře" a nebo jestli bude raději on sám hladovět.. = to je psychické týrání lidí). A je pěkné osvobodit se od egregoru "musíš jíst maso, jinak nebudeš mít sílu", který naopak řeší, jestli jí člověk masa dostatek (= jestli náhodou nejí maso moc málo) a vyhrožuje člověku, že když nebude jíst maso podle rady někoho jiného (pod vlivem egregoru), tak.. (Samozřejmě někdy to je pravda, že když člověk neudělá to či ono, následek bude nějaký. Egregor jezení masa však poznáme tak, že vyhrožuje neoprávněně a vymýšlí si lživé následky.)

Co si já o masité stravě myslím, je to, že existují nějaké příčiny toho, že tělo nějakého člověka potřebuje jíst maso. Někdy může být příčina např. nepříznivé klima (=velká zima), takže člověk na rostlinné stravě by nepřežil. Někdy může být příčina v tom, že člověk musí chodit do psychicky/fyzicky náročného zaměstnání, bez kterého by nepřežil, a aby ho mohl vykonávat, musí jíst maso (jinak by na to neměl psychickou/fyzickou sílu). Příčina toho, proč musí člověk vykonávat zrovna takové zaměstnání a nemá možnost zvolit si jiné, může být jak v člověku samotném, tak v něčem vnějším (např. v systému či v lidech, kteří danou práci potřebují mít vykonanou) - může to být jedno z toho nebo obojí, jak u kterého člověka. I nepříznivé klima má nějakou příčinu (tou může být např. jaderná válka předků, která změnila klima ..to jsem si jen tak vymyslela). Všechno má svou příčinu a příčinou toho, že člověk A jí maso, může být např. člověk B na druhé straně planety. Občas se stane, že člověk vegetarián zaměří destruktivní myšlenky na jiného člověka, který je pak nucený jíst po nějaký čas ve větší míře maso (než doposud - mohl být před tím také vegetariánem, ale při psychickém útoku začal jíst na nějaký čas maso), aby ten tlak ustál. Může za to samozřejmě člověk vegetarián, který destruktivní myšlenky vyslal, a ten také slízne "karmu" za ta zabitá zvířata "navíc", která ten člověk, na kterého svými destruktivními myšlenkami působil, snědl. Samozřejmě záleží i na důvodu, proč ten vegetarián destruktivní myšlenky vyslal (pokud mu např. ten druhý člověk před tím nějak záměrně ublížil, tak by se ho karma za vyslané zlé myšlenky netýkala). Tyto vztahy jsou složité a bežný rozum (ani můj) je není schopen pobrat a správně vyhodnotit "kdo za to může". Člověk však může žít nejlepe, jak umí, a pokud jeho tělo potřebuje maso, tak pokud to není jeho vina, klidně ho může jíst a zabíjení zvířat, které on snědl, má na svědomí původce té příčiny, a ne ten, kdo ta zvířata snědl (ten může být klidný). Pokud však někdo maso jíst nepotřebuje, a přesto ho dobrovolně jí, tak ty zvířata zabíjí on. Či pokud je někdo jíst potřebuje a je to jeho vina (že je potřebuje jíst).

Vyslat destruktivní myšlenku samozřejmě může kdokoli, ne jen vegetarián. Dávala jsem ale příklad s vegetariánem proto, abych ukázala, že i člověk, který maso nejí, může mít "karmu" ze zabitých zvířat (které snědl někdo jiný). Navíc je vše propojené, takže i když by existoval vegetarián, který nikomu neubližuje, ale např. potřebuje/chce, aby mu nějaký výrobek dovezl řidič kamionu přes půlku světa, a ten kamioňák musí jíst maso, aby svou práci zvládl.. Tak opět ten řidič kamionu nemusí mít karmu žádnou, ale ten vegetarián ji má.

* Pod slovem karma si každý představuje něco jiného (někdo tvrdí, že karma neexistuje), ale asi víte, co jsem tím slovem myslela. Např. že vyslaná destruktivní energie se původci vrátí / jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá apod. (Já na karmu také nevěřím, ale věřím na "zákon příčiny a následku". Není předmětem tohoto článku, abych popisovala, co to podle mě znamená a jak to funguje.)

26.8.2019 akutalizován článek 5G:

- dopsáno:

Petice proti zavedení 5G sítě zde.